Inspiracje

7 ulubionych przez Was postów w 2014 roku

Kilku blogerów wyciągnęło na światło dzienne ulubione przez czytelników posty w poprzednim roku. Od razu przeanalizowałam statystyki i kilka wpisów mnie zadziwiło, jakie wyniki osiągnęły. Najbardziej lubicie moje składanki inspiracji i to dobra informacja, bo środowe inspiracje będę kontynuować w 2015r. Ja już wiem, co Was interesowało w tym roku, a teraz Wam uchylę rąbka tajemnicy.

16

Wystarczy kliknąć baner i przeniesiecie się na dany post.

 

NUMER 1 

Jedne z pierwszych postów roku 2014 i pierwsze zestawienie inspiracji w jednym poście. Te posty na stałe zagościły na blogu i nadal będę je przygotowywać, bo jak widać mają moc.

1

 
NUMER 2
 
Lubicie zaglądać do mojego mieszkania. Cykl postów “Metamorfoza mojego mieszkania” bardzo Wam się podoba i wszystkie posty mają wysoką oglądalność. Tu na wyróżnienie zasługuje pierwszy post z tej serii.
 
2
 
NUMER 3

Trzecie miejsca, absolutnie zasłużone ma post …..tadadam “Projekt domek nad jeziorem – część 1”. Cieszę się, że tak licznie odwiedzaliście mnie nad jeziorem i widzieliście moje zmagania z remontem. To był super wakacje.

3

 
NUMER 4
 
To najpopularniejsze DIY, jakie wykonałam w tym rok, ale może dlatego, że to post opublikowany w styczniu. Cały rok wracaliście do niego. 
 
4
  
NUMER 5
 
Myślę, że ten post pobije rekordy rekordów. Opublikowany w grudniu i to w ostatnich dniach, a już wskoczył na czwarte miejsce w całym roku 2014. Sucha porcelana podbiła Wasze serca.
 
5
 
NUMER 6
 
Te wielkanocne jaja to mój autorski pomysł. Styropianowe formy dały mi do myślenia i wyszedł świetny tutorial, który będzie ożywał przed każdą wielkanocą. 
 
6
 
 
NUMER 7
 
Ten post dla mnie jest wyjątkowy, bo tu tutoriale zdjęciowe zamieniłam na filmiki poklatkowe. Technika pokazywania w kilka sekund w kreatywny sposób prostych pomysłów, bardzo mi się spodobała. Ten rok będzie obfitował w takie produkcje.
 
7
  
Ciekawie wyszło to zestawienie, mnie zadziwiły statystyki tych postów. Teraz dokładnie wiem co robić w tym nowym 2015 roku. Jeszcze raz życzę Wam wiele pomyślności i kreatywności, a ja będę nadal Was inspirować.
 
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons