lifestylemodne diy

Moda plus size na wiosnę – moje stylówki

Moda plus size na wiosnę

Mamy to! Jest już wiosna, na którą chyba wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem. Nowy, ciepły sezon jest zawsze dobrym momentem do przejrzenia swojej szafy, zrobienia w niej porządku i uzupełnienia brakujących elementów odzieży. Mam ten etap za sobą, bo od czasu do czasu robię przegląd szafy, aby pozbyć się tego, czego nie noszę, nie lubię, albo tego co najzwyczajniej nie sprawdziło się u mnie. Mam taką zasadę, że jak czegoś nie założyłam przez pół roku, to już na pewno tego nie zrobię, więc warto się tego pozbyć z garderoby. Po odgruzowaniu szafy od razu poszłam na zakupy online do mojego ulubionego sklepu bonprix, aby odświeżyć szafę na wiosnę i po modę plus size. 

Moda plus size na wiosnę

Moda plus size na wiosnę

Kiedyś strasznie walczyłam z modą, bo uważałam, że jak schudnę to sobie kupię do ubrania dokładnie to, co chcę. Na szczęście dorosłam i zrozumiałam, że nie ma na co czekać i czas wypracować swój styl. To mi się udało, bo wiem, co lubię, w czym dobrze wyglądam i jak zestawiać ze sobą elementy, aby wyszedł z tego fajny zestaw.

Zobaczcie 8 moich stylówek na wiosnę

Płaszcz, bluzka, spodnie, chustka.

Moda plus size na wiosnę

Sukienka, buty.

Bluza, spodnie, nerka.

Moda plus size na wiosnę

Bluzka, spodnie, sweter.

Sukienka

Kurtka, sweter, spodnie.

Moda plus size na wiosnę

Bluza, spodnie.

Sukienka, sweterek.

Moda plus size na wiosnę prosto z bonprix.pl

Jestem wielką fanką dżinsów, a w bonprixie mają takie z bajerem, co u nich uwielbiam. Wszelkie dziury, koraliki, świecidełka i przeszycia od razu przykuwają moje oko. Lubię też kolorowe ubrania, a tu odzież plus size jest kolorowa, barwna i ciekawa. Dzięki takim zestawom czuję się młodo, lekko i wygodnie. 

 

Ode mnie łapcie 15% rabatu na zakupy w bonprix
z kodem: TDIY (kod jest ważny do 27.03.2020 r.), 
bo tu ubierze się każda z nas, niezależnie od rozmiaru :)

Wpis przygotowany z bonprix.pl

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons