lifestylemodne diyO mnie

Nigdy nie jest za późno na zmiany! Moje wiosenne stylizacje.

Wiosna ma niesamowitą moc. To chyba najlepsza pora roku, która daje mi niezwykłego kopa do zmian i chyba w tym okresie najłatwiej jest ich dokonywać. Wiosna budzi we mnie chęć do działania, do zmian na lepsze, do uśmiechania się do siebie i innych. Po prostu na wiosnę mi się bardziej chce. Ci, co odwiedzają mnie na Instastory, powiedzą, że w zimie mi się też chciało, skoro kilka miesięcy spędziłam, ćwicząc w klubie na zajęciach, ale taki mam etap teraz w życiu. Chcę coś zmienić, schudnąć, poczuć się sprawniej, zmodyfikować dietę, efektywniej pracować, to muszę się temu poświęcić. Jedno wiem, na pewno, że nigdy nie jest za późno na zamiany. 

 

Moje wiosenne stylizacje!

Uwielbiam wycieczki rowerowe. Odkryłam rower na nowo po latach. Dzięki nim też chudnę i doskonale spędzam czas. Zaczęłam ten sezon rowerowy z przytupem i w 3 dni przejechałam ponad 50 km. Jeżdżę rowerem na działkę pod miastem, na jogę, na zakupy na rynek, czy po prostu przed siebie. Chcę z tego sezonu rowerowego wycisnąć jak najwięcej, aby nabrać kondycji, bo na siłę i mięśnie pracowałam kilka miesięcy na jodze i pilatesie. Teraz czas na podniesienie poziomu wytrzymałości, a jak schudnę jeszcze trochę, też się nie obrażę. :)

wiosenne stylizacje

wiosenne stylizacje

Sukienka bonprix

Leginsy rybaczki bonprix

Trampki Convers

Mam dla Was 15% rabatu na zakupy w sklepie internetowym bonprix na cały asortyment.

Kod: TDIY, ważny do 22.04.

 

Od 20 lat się maluję, ale ostatnim czasem już nie nadążałam za trendami w makijażu i ogólnie wykonywałam go za słabo. Zaczęłam się uczyć, próbować i eksperymentować. Kilka razy poszłam do makijażystki, aby wykonać profesjonalny makijaż i zobaczyć, jak to może wyglądać. Skonsultowałam też posiadane kosmetyki, aby sprawdzić, czy pasują one do mojej cery i czy coś muszę wymienić. Teraz czuję, że robię make-up, tak jak należy. 

wiosenne stylizacje

wiosenne stylizacje

Sweter bonprix

Dżinsy bonprix

Trampki Convers

 

Na co dzień jestem absolutnym dresem. No dobra jeszcze gietry noszę (to nie błąd – wiem, jak się pisze getry, jeżeli oglądasz moje Instastory, to wiesz, że często motywuję, aby założyć #gietry i ruszyć na ćwiczenia. Jeżeli nie oglądasz – to zacznij!). Jednak od czasu do czasu na randkę z chłopem założę balerinki i bluzkę z koronką. A niech chłop ma!

wiosenne stylizacje

wiosenne stylizacje

Płaszcz dzianinowy bonprix

Bluzka bonprix

Dżinsy Boyfriend bonprix

Balerinki Michael Kors

Torebka Michael Kors

 

Czasami lubię być księżniczką. Nie często, ale jak jest okazja (czytaj wesele) to zmieniam się jak Fiona ze Shreka w całkiem niezłą laskę. Wtedy dopiero jest efekt WOW. Wszyscy zawsze widzą Cię na luzie, jak to mój Mariusz mówi w każualowym stylu (cokolwiek to znaczy), a tu nagle bach. Ty wkładasz sukienkę, a innym opadają szczęki. Nawet szpilki zakładam. Niezbyt wysokie co by wszystkie wujki mogły mi, chociaż w oczy spojrzeć. :) Od czasu do czasu robię rodzinie i bliskim taki szok. Mariuszowi też oczy wtedy błyszczą.

wiosenne stylizacje

wiosenne stylizacje

Sukienka bonprix

Czółenka bonprix

 

Cieszę się tym, co mam. Codziennie doceniam, że zmieniłam pracę i poszłam na swoje. Doceniam każdy poranek z kawą i kotem u boku. Cieszę się każdą chwilą i nie oglądam się na innych. Idę swoją drogą, która jest zgodna ze mną, z moim życiem, moją rodziną. Niektórzy mnie nie rozumieją, kiedy podejmuję taką czy inną decyzję, ale tylko ja wiem, w jakim kierunku zmierzam. Nie raz słyszałam, że jestem uparta i zawsze odbieram to jako komplement. 

wiosenne stylizacje

wiosenne stylizacje

Płaszcz bonprix

Bluzka bonprix

Dżinsy Boyfriend bonprix

Balerinki Michael Kors

Torebka Michael Kors

 

Mam dla Was 15% rabatu na zakupy w sklepie internetowym bonprix na cały asortyment.

Kod: TDIY, ważny do 22.04.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons