O mnieWydarzenia

Spotkanie blogerów DIY

Kolejny raz się przekonałam, że pod skrótem DIY kryje się wiele pasji. W piątek na spotkaniu blogerów DIY zorganizowanym przez Grupę Topex poznałam innych blogerów, a każdy z nas z innej bajki. Jedni zajmują się recyklingiem i upcyklingiem, stolarstwem, majsterkowaniem, testami narzędzi, motoryzacją, a wszystkich łączyło jedno: 
 
PASJA do prac ręcznych.
 
Zwiedzaliśmy firmę, a ja lubię takie innowacyjne rozwiązania, więc byłam w swoim żywiole.
 
5
 
Byliśmy w laboratorium narzędziowym, gdzie testuje się narzędzia.
 
1
 
Magazyn bezobsługowy to dopiero ciekawostka.
 
2
 
 
3
 
 
4
 
Wrażeń sporo!
 
Do Warszawy udałam się pociągiem, bo niestety niedawno skradziono nam samochód, a drugim jeździ mąż, więc nie pozostało nic innego jak PKP. Po 15 latach wsiąść do pociągu i stwierdzić, że nic się nie zmieniło to dość smutne. Jeszcze udało mi się poślizgnąć na dworcu głównym w Wawie. Mam cudownego siniaka na kolanie, ciekawe o czym ma mi przypominać. Za to w pociągu spotkałam sympatyczną dziewczynę, w drodze powrotnej, rozmawiałyśmy o audytach i środkach unijnych. To potwierdza, że podróże kształcą.
 
Następny post będzie w temacie podróży, oczywiście znajdziecie w nim tutorial, a pojedziemy do Paryża, żeby wykonać to DIY.
 
 
 
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons