walentynkowe diy

Walentynkowe DIY, czekoladki serduszka i patent na kopertę! | Twoje DIY #4

Lubię przygotowywać walentynkowe DIY, bo mimo wszystko przypomina mi to o miłości. Nowy film na kanale Twoje DIY na YouTubie jest bardzo walentynkowy i serduszkowy. Pokazuję, jak zrobić fajny obrazek z napisem. Technika jest tak uniwersalna, że stworzycie w ten sposób wiele innych kreatywnych pomysłów. Będą też czekoladki na prezent dla ukochanej osoby, a do tego pokażę cudowne pudełka serduszka, które można wydrukować u Weroniki na blogu Mavelo.pl. Na koniec będzie patent, jak samemu zrobić kopertę z… serca. Obejrzyjcie nowy odcinek!

walentynkowe DIYPrzerywnik

Walentynkowe DIY

Zrobiłam obrazek z miłością – i to dosłownie, bo wymalowałam „LOVE”. Pokazuję technikę, jak wydrukowany plakat z internetu przenieść sobie na podobrazie i zrobić dość wierną kopię. Można ją wykorzystać w okresie walentynkowym, ale równie dobrze zrobić coś zupełnie innego.

walentynkowe DIY

Czekoladki serduszka

Zrobienie własny czekoladek na walentynki wcale nie jest trudne, a kiedy jeszcze zapakuje się je w boskie pudełka od Weroniki z bloga Mavelo.pl, to mamy piękny prezent dla każdego. Tu wydrukujecie pudełka serduszka.

walentynkowe DIY 1

Patent na kopertę

Kiedy nie masz w domu koperty, zawsze możesz ją zrobić z papierowego serca. Na filmie pokazuję, jak takie serce złożyć, aby wyszła koperta, która może nam też służyć do zapakowania walentynki dla ukochanej osoby.

Przerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał i dajcie łapkę w górę. Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

 

Przerywnik

Fajny był ten walentynkowy odcinek. Dobrze od czasu do czasu pomyśleć o miłości i przygotować z uczuciem coś do dekoracji domu lub na prezent dla kogoś dla nas ważnego. Nie zapomnijcie o tym!

Za tydzień będzie kolejny fajny filmowy pomysł, a na blogu życie biegnie swoim rytmem; tu publikuję tak jak zawsze, tylko środy rezerwuję sobie na odcinki filmowe. 

 

Poprzednie filmy na YT:

   
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons