dekoracyjne diyogrodowe diy

Wiszący kwietnik, doskonały kiedy nie masz miejsca na parapecie.

Dla wielbicieli kwiatów domowych mam super rozwiązanie na powiększenie swojej kolekcji, niezależnie od tego, czy na parapetach jest jeszcze miejsce na kolejny kwiatek. Kiedyś to było bardzo modne wieszać kwiaty pod sufitem, a teraz jakoś się tego boimy i obawiamy. Często w ten sposób można doskonale wypełnić jakąś przestrzeń i powiesić ładnego kwiatka ze zwisającymi pędami. Do łask wraca makrama, również bardzo popularna lata temu, a ja mam wersję kwietnika, który można zrobić, bez większych umiejętności, czy zdolności. Wiszący kwietnik, który może zawisnąć na karniszu od zasłon i pięknie udekorować nam okno.

Wiszący kwietnik

Wiszący kwietnik DIY!

Materiały:

  • okrągła kuchenna deska
  • sznurek jutowy
  • opcjonalnie farba akrylowa
  • klej na gorąco
  • nożyczki

Wykonanie jest bardzo proste i szybkie. Można pomalować taką deskę na kolor, ale można też zostawić ją w kolorze drewna. Wszystko zależy od Waszego wystroju w domu.

Obejrzyjcie film jak szybko i łatwo wykonałam taki wiszący kwietnik.

Wiszący kwietnik

Wiszący kwietnik

Wiszący kwietnik

Nawet Rudiemu spodobał się mój kwietnik. :) Nie przewidziałam tego, że będzie to dla niego zabawką. Mam wrażenie, że podświadomie robię gadżety dla tego kota. Kwietnik można powiesić na karniszu lub pod sufitem, aby ładnie i swobodnie zwisał. Co Wy na to?

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons