Rady nie od parady

3 owocowe triki, które ułatwią Ci przygotowanie letnich przyjęć

owocowe triki

Ach! Jak ja uwielbiam letnie przyjęcia i ten niesamowity czas, kiedy mamy tak dużo pysznych i świeżych owoców! Można je podawać gościom i zajadać się nimi na co dzień na tysiące różnych sposobów. Fajnie też ułatwić sobie ich obieranie czy krojenie lub poznać sposób na apetyczne ich podanie. Znam 3 owocowe triki, które sama stosuję, gdy wydaję małe letnie przyjęcia na mojej leśnej działeczce. Szczególnie zależy mi wtedy na czasie, bo w upalne dni nikt nie lubi siedzieć w kuchni przy garach. Teraz podzielę się z Wami tymi sposobami.

owocowe triki

Poznaj 3 owocowe triki!

Nie wiesz, jak sprytnie obierać truskawki albo pięknie i szybko pokroić kilka gronek winogrona do sałatki? A może chcesz ładnie podać arbuza? Koniecznie obejrzyj mój kolejny film z cyklu „Rady nie od parady”.

owocowe triki

owocowe triki

owocowe triki

Teraz dużo szybciej pozbędziecie się szypułek truskawek, a krojenie winogron zabierze Wam tylko chwilkę. Jednak najlepszy jak dla mnie jest sposób na arbuza, który tak podany wygląda bardzo fajnie i jest wygodny do jedzenia. Dzieciaki mogą latać z arbuzem na patyku i go podgryzać, a dorosłym też będzie łatwiej i estetyczniej tak go zajadać.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

2 komentarze

Leave a Response

Simple Share Buttons