Rady nie od parady

7 prezentów na Dzień Kobiet

7 prezentów na Dzień Kobiet

Poznaj 7 prezentów na Dzień Kobiet

Co kupić kobiecie lubiącej handmade? Na pewno niejeden Pan się nad tym zastanawia. Kwiaty? Tak to też można, ale jako dodatek. Kobieta z pasją oczekuje czegoś więcej, a mężczyzna powinien ruszyć głową i coś ciekawego wymyślić. Chłopaki lecę z pomocą i specjalnie dla Was przygotowałam ściągę, co kobieta majsterkująca powinna mieć w swoim kuferku z narzędziami. Mam 7 propozycji prezentów na Dzień Kobiet.

7 prezentów na Dzień Kobiet

Kilka prezentów na Dzień Kobiet dla majsterkujących pań.

Przerywnik

Pistolet do kleju 

Co to jest i do czego może służyć? Jest to urządzenie, które rozpuszcza klej termotopliwy i za chwilę szybko zastyga. Służy do remontów np. wklejania okablowania, ale świetnie przydaje się do wykonywania różnego rodzaju dekoracji. Ja używam go bardzo często np. do dekoracji wielkanocnych. Do pistoletu możemy kupić klej biały, przeźroczysty, kolorowy, a nawet z brokatem. Cena zaczyna się od 20 zł za urządzenie i 5 złotych za komplet wkładów. 

1Przerywnik

Nożyce uniwersalne akumulatorowe

To jest hit, który nie dawno odkryłam. Następca tradycyjnych nożyczek. Urządzenie to tnie bardzo różnorodne materiały, karton, skórę, ale co ja będę pisać, jak to wszystko jest w recenzji. Polecam dla wszystkich Pań, które męczą się, tnąc różne grube produkty do tworzenia swoich dzieł. Koszt to około 100 zł, ale absolutnie warte swojej ceny.

2Przerywnik

Multiszlifierka

Za pomocą tego urządzenia można wiercić, szlifować, szczotkować, wycinać. Wymienne końcówki umożliwiają bardzo wszechstronne użycie. Świetnie nadaje się do odnawiania mebli, okuć, pojazdów, itd. Można wykonać mini szklarnię mojego pomysłu. Cena to około 90 zł. Warto ją podarować swojej kobiecie.

3

Przerywnik

Wyrzynarka

Ile kobiet o niej marzy, to nawet sobie nie wyobrażacie. Nie musicie się bać, że Wasza Pani straci przy niej palce. Urządzenia są tak skonstruowane, że to mało prawdopodobne, jeżeli używa się go zgodnie z zastosowaniem i instrukcją, a ile zabawy. Można intensywnie bawić się drewnem, wykonywać mnóstwo ozdób albo wskoczyć na wyższy poziom majsterkowania i zaprojektować coś samemu. Podpytaj czy Twoja druga połowa nie śni po nocach o wyrzynarce? Ile kosztuje takie cudo? Ja mam sprzęt za nie całe 100 zł i wystarcza. Oczywiście firmowe będą kosztowały więcej, ale może lepiej spróbować uczyć się na tańszym sprzęcie, a z czasem go zmienić. Ja uwielbiam wycinać różne dekoracje takim sprzętem.

4

Przerywnik

Wkrętarka

Mały gadżet, który pomoże słabszym kobiecym rękom dorównać męskiemu majsterkowaniu. To będzie potrzebne Paniom, które lubią same coś dokręcić, czy przerobić jakiś mebel, a nawet zbudować go samemu. Tego typu sprzęt znajdziecie już za 79 zł. Ja go nadal nie posiadam, więc może i mój małżonek mi sprawi taki prezent.

5

Przerywnik

Szlifierka 

To jest ważne urządzenie dla tych wszystkich, którzy lubią odnawiać drewniane meble. Jeżeli ktoś posiada wyrzynarkę, to do kompletu powinien mieć też szlifierkę. Na początek polecam oscylacyjną o małych obrotach, ale jeżeli ktoś czuje się na siłach, to niech się zdecyduje na szlifierkę kątową. Cena zaczyna się nawet od 80 zł. Dobra na prezent.

6

Przerywnik

Narzędzia ogrodowe

Tu z kolei propozycja dla ogrodniczek. Kobiety uwielbiają gadżety, które oprócz tego, że są pomocne, to jeszcze pięknie wyglądają. Kolorowe rękawiczki, łopatki, grabki to jest świetny pomysł na Dzień Kobiet albo inną okazję. Cena jest absolutnie szałowa, bo za taki komplet wydacie 10 zł.

8

Przerywnik

Panowie, którzy znają marzenia i potrzeby swoich kobiet, mają łatwiej. Reszta musi ładnie podpytać czy jego wybranka czegoś nie potrzebuje. Polecam słuchać nas na co dzień, jak marudzimy, że czegoś nie posiadamy, albo co mają inne Panie, a my nie. Warto to sobie zapisać, a jak przyjdzie dzień, w którym musicie iść po prezent, będziecie dokładnie wiedzieli czego szukać.

Dziewczyny, jeżeli potrzebujecie, którejś z wyżej wymienionych rzeczy, udostępnijcie ten post swoim Panom i delikatnie zasugerujcie, co się Wam podoba. Lepiej podpowiedzieć niż się rozczarować wiechciem tulipanów. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons