Wydarzenia

Jestem zwycięzcą – Blog Roku 2014

Konkurs Blog Roku wciągnął mnie na kilka tygodni. To już 10 edycja, a ja miałam okazję być na gali i zobaczyć jak to wygląda na żywo. W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 2,5 tys. blogów. Wybrano 34 blogi nominowane do nagrody, a Twoje DIY znalazło się w tej ścisłej czołówce. Czuję dumę z tego sukcesu i wpisuję je sobie do blogowego CV. Gala Blog Roku 2014 to naprawdę wielkie wydarzenie w Blogosferze. Wywiady, zdjęcia na ściance, mnóstwo nowych osób, które z nami rozmawiają. Fantastyczna atmosfera.

11050932_10155313207870188_1968407613_n
Fot. Kamil Mirkowicz

Ktoś zapyta, a gdzie statuetka? Ja odpowiem, że bardzo w dobrych rękach, bo u mojej serdecznej koleżanki Magdy z MyPinkPlum.pl. To dzięki Magdzie i ja zgłosiłam się do konkursu. To z nią dzień w dzień rozmawiałam i wpierałyśmy się w wątpliwościach, jakie nas nachodziły, przegadywałyśmy hejt, jaki towarzyszy zawsze takim wydarzeniom. Magda dziękuję za te chwile i za to, że jesteś. Jeszcze raz gratuluję tytułu Bloga Blogerów i wiem, że dobrze to wykorzystasz. Gratuluję wszystkim laureatom i życzę wielu sukcesów w prowadzenia blogów.

2
Źródło: onet.pl

Ja czuję się tak samo wygrana. Wybrana przez najlepszych polskich blogerów Konrada Kruczkowskiego “Halo Ziemia”, Michała Szafrańskiego “Jak oszczędzać pieniądze” i Karola Werner “Kołem się toczy” do ścisłego finału. To jest wielki krok w moim blogowaniu. Od Konrada jeszcze usłyszałam, że wybór padł na mnie za vine i za sukces na międzynarodowej scenie. Tyle wygrać w jednym konkursie. Jestem szczęśliwa.

1
Źródło: onet.pl

Bardzo chcę podziękować za Wasze ogromne wsparcie w tym konkursie. To dzięki Waszym sms-om mogłam to przeżyć i być na gali Bloga Roku 2014. Czy coś się zmieni po tym wydarzeniu w moim życiu? Tak, zdecydowanie nadal będę robić swoje, ale nowe projekty myślę, że będą Was zaskakiwać i chętnie będziecie z nich korzystać. Pracy na najbliższe miesiące mam bardzo dużo. Mój kalendarz jest mocno wypełniony zobowiązaniami i to jest wspaniałe. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons