styropianowe diywielkanocne diy

Dekoracyjne jajko z bazich kotków na święta!

Dekoracyjne jajko

Jeszcze nie mam dość jaj na ten rok. Różowe jajka zrobiły furorę i cały czas dostaję od Was zdjęcia jajek w kwiatkach. Może i to dekoracyjne jajko z bazi też się Wam spodoba. Wykonanie tego akurat pomysłu odkładam z roku na rok, więc cieszę się, że w końcu udało mi się go zrealizować. Dekoracyjne jajko z bazich kotków jest bardzo łatwe do wykonania i nawet na chwilę przed świętami uda się to diy zrobić. Fajne jest też to, że ta dekoracja może zostać schowana do pudełka na kolejny sezon. Najważniejsze jest to, aby mieć duże bazie. Niestety takie małe, niewyrośnięte nie dają takiego efektu.

Dekoracyjne jajko

Jak zrobić dekoracyjne jajko wielkanocne?

Materiały:

  • styropianowe jajko
  • bazie 
  • klej na gorąco

Bazie muszą być dość duże. Wystarczy oberwać kotki z gałązek…

…i przykleić do styropianowego jajka.

Dekoracyjne jajko

Dekoracyjne jajko

Dekoracyjne jajko

Można wykonać kilka takich jajek i zawiesić je w oknie, ułożyć kompozycję na tacy lub tak jak ja – ustawić jajo na świeczniku, a dodatkowo dołożyć mały wianek z bukszpanu. Styropianowe jajka można ozdabiać na wiele sposobów – tutaj znajdziecie całą masę pomysłów. Fajnie się pobawić przed świętami i wykonać coś wyjątkowego, aby w święta cieszyć się dekoracjami. Koniecznie zobacz też inne moje wielkanocne DIY, a napewno zainspirujesz się do wykonania ciekawych dekoracji na święta.

 

Zapraszam na mój Instagram!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons