dekoracyjne diywielkanocne diy

Wiosenna aranżacja stołu – Bricomarché z pasji do… #3

Jak już wiecie – zostałam ambasadorką Bricomarché Po Sąsiedzku. W najnowszym filmie z cyklu Z pasji do… pokazałam sposób na wiosenną aranżację stołuWiosenne przyjęcie czy wielkanocne śniadanie to świetna okazja, by pięknie przystroić nasz stół, ale nie trzeba wcale wielkich przygotowań, żeby zachwycić gości. Przygotowałam własnoręcznie zrobioną tacę z kolorowymi słoiczkami i kwiatami, która będzie pięknie wyglądać nie tylko na stole w jadalni, ale i na komodzie czy stoliku kawowym. Wiosenna aranżacja stołu to bułka z masłem i zaraz się o tym przekonacie!

wiosenna aranżacja stołu

Wiosenna aranżacja stołu

Do wykonania tacy z kolorowymi słoiczkami i kwiatami potrzebujemy kilku materiałów:

  • kilka słoików (na pewno znajdziesz jakieś nieużywane w kuchni)
  • deska i listewki (tutaj fajnie można wykorzystać drewniane odpady, które zostają po większych projektach)
  • farby akrylowe (najlepiej w pastelowych, wiosennych kolorach)
  • wyrzynarka, wiertarka i wkrętarka (ale piła i śrubokręt też sobie poradzą!)
  • papier ścierny do wygładzenia krawędzi
  • pędzelki do malowania słoików
  • wkręty
  • koronka i wstążki do ozdobienia słoików
  • ulubione kwiaty

Wszystko pokazuję w filmie – zapraszam do oglądania oraz dekorowania Waszych stołów!

Koniecznie śledźcie @bricomarche.po.sasiedzku, żeby niczego nie przegapić. 

wiosenna aranżacja stołu

wiosenna aranżacja stołu

Jak widzicie udekorowanie stołu czy komody to pestka! Dodatkowym atutem przygotowanej przeze mnie tacy ze słoikami i kwiatami jest fakt, że możesz ją odpowiednio modyfikować. Jeśli potrzebujesz dłuższej ozdoby to wystarczy zrobić dłuższą tacę – wtedy zmieścisz na niej więcej słoików. W słoikach możesz umieścić swoje ulubione kwiaty i zmieniać je w zależności od okoliczności albo humoru. Słoiki możesz potem przemalować, jeśli po czasie znudzą Ci się ich kolory. A jak znudzą Ci się już słoiki to na tacy możesz ustawić świece i będziesz mieć „nową” dekorację do postawienia na stoliku kawowym! Możliwości jest wiele, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Więc do dzieła! Słoiki się same nie pomalują i taca się sama też nie skręci!

Dajcie znać, jakie są Wasze patenty na wiosenną aranżację stołu i zobaczcie też inne wpisy z serii Bricomarché Po Sąsiedzku.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons