Wydarzenia

Event z IKEA

W ostatni weekend w Warszawie w studio Pin-up na Nowogrodzkiej odbył się event IKEA “Balon magiczny i praktyczny”, gdzie były prezentowane nowe artykuły ogrodowe, idealne na sezon wiosenno-letni. Ja zostałam tam zaproszona do zorganizowania warsztatów diy związanych z dekoracją balkonu, tarasu. Uwielbiam taką pracę. Przygotowałam pomysły, zamówiłam materiały, spakowałam walizkę i wsiadłam do autobusu, żeby w piątek już zacząć zajęcia. Pracowałam w doborowym towarzystwie. 

unnamed

Wejście do studia, absolutnie mnie zaskoczyło. Cudowny klimat wypoczynku i relaksu. Wszędzie kwiaty, kompozycje kwiatów, pergola z wiszącymi pomidorami koktajlowymi, delikatne światło, a na balkonach suszące się pantalony. Cudowne miejsce. Zamarzyły mi się wakacje na moim letnim tarasie w lesie.

3

Moje stanowisko w samym centrum. Duży biały stół, a na nim fantastyczny rozgardiasz kreatywnej pracy. Takie momenty kocham najbardziej, gdzie chłonę atmosferę imprezy każdym zmysłem, a sama czuję się jak ryba w wodzie. 

4

Dookoła mnie też dużo się działo. Z jednej strony trwał konkurs, gdzie można było wygrać pieniądze na zakupy w sklepie IKEA. Obok bawiły się dzieci i również tworzyły niesamowite dzieła, Manufaktura Cukierków produkowałam kolorowe lizaki. Ba! Nawet można było sobie samemu lizaka zrobić. Julia z kawiarni Shabby Chic przygotowywała smaczne smoothie. Opiłam się, na smakowałam oraz postanowiłam kupić blender i robić sobie takie pyszności w domu.

cats

Warsztaty diy były od rana do wieczora, a kreatywny stół tętnił własnym życiem. Dla mnie to jest idealny moment do spotkania się z czytelnikami i poznaniem nowych osób. Była spora grupa, która przyszła specjalnie na moje warsztaty i to dodaje mi skrzydeł. Dziękuję Wam kochani.

12

Dzięki takim wydarzeniom ja uczę się od uczestników warsztatów. Co głowa to inny pomysł na wykorzystanie tych samych materiałów. Ja za to krążę jak wampir energetyczny wokół stołu i chłonę jak gąbka te cudowne pomysły.

17

W międzyczasie w sali obok trwały warsztaty ogrodnicze z Mają Popielarską i Anną Matuszewską. Karol Wójcicki opowiadał o nocnym niebie, a Katarzyna Grochola mówiła o sobie i swoim pisaniu. Cały event poprowadziła cudowna Olo Kostka, moja ulubiona pogodynka z TVP2. Lubię Olę i lubię z nią pracować. Obym częściej miała okazję.

cats3

Takiej ilości osób odwiedzających mój stół, to nikt się nie spodziewał. Wykorzystaliśmy wszystkie materiały wraz z przygotowaną nadwyżką. DIY nie ma żadnych granic. Bawią się kobiety i mężczyźni, starzy i młodzi. Czas przy takiej pracy leci szybko, a każdy jest skupiony i wyciszony na tym co robi. Całe zamieszanie dookoła, majsterkowiczów nie dotyczy. 

10

Myślę, że kolejne osoby zaraziłam moją pasją i zabawą w “zrób to sam”. Już nie długo pokażę Wam pomysły, które realizowaliśmy w weekend z IKEA.

13

Przy okazji znowu poznałam ciekawe osoby, które też mają pasję i lubią się nią dzielić.

01

Mimo że weekend był pracowity, a ja zrobiłam mnóstwo kilometrów, to absolutnie nie czułam, żebym pracowała. Po pierwsze dlatego, że to jest to, co uwielbiam. Po drugie jak się pracuje z super ludźmi w miłej i sympatycznej atmosferze, to czas przyjemnie mija. Kolejna sprawa, że wszystko było na najwyższym poziomie organizacyjnym i wiesz czego się spodziewać, a to wielki komfort. To był bardzo udany event z IKEA.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons