O mnieWydarzenia

Gdańsk dodał mi energii

Jak to mówią: “swego nie znacie, a cudze chwalicie”. Ja niestety też należę do tej grupy, bo tyle razy w roku bywam w Gdańsku, a na starówce byłam z 20 lat temu. Na moje szczęście zostałam zaproszona na Blog Forum Gdańsk i postanowiłam przyjechać chwilkę wcześniej, aby chociaż przejść się po starym mieście. Samotny spacer tylko z aparatem (a raczej z telefonem, bo gapa zapomniała karty pamięci do aparatu), był taką odskocznią od rutynowej codzienności, że nawet straszne zimno mi nie przeszkadzało. Zapraszam na spacer ze mną po starówce Gdańska. 

9

Dzień był chłodny, powietrze ostre, ale światło cudowne. Żadnego zdjęcia nie ratowałam programem graficznym. To chyba urok miasta? :)

5

Strzeliste kamieniczki na mieście w pięknych kolorach, zaparły mi dech w piersi. Łuki, linie, kolory, grafikę, chłonęłam wszystko. 

2

4

Moja mała dusza, wybałuszała oczy i wciągała ten klimat jak gąbka. Teraz myślę, że fajnie było widzieć kawał europy, ale tu jest piękniej.

6

7

Każdy detal miałam ochotę sfotografować. Wieczorem błękit nieba podkreślił klimat w mieście.

12

13

To tylko jedno krótkie popołudnie, więc muszę tam zabrać moich chłopaków i pojechać na dłużej. Sobotę i niedzielę spędziłam w Teatrze Szekspirowskim na Blog Forum Gdańsk.

10

Zaproszenie na Blog Forum Gdańsk to ogromne wyróżnienie dla mnie i tego co robię na blogu. Moja praca została zauważona w konkursie “Mój B(v)log. Moja praca. Moja pasja”. Przyjechała do mnie Renata Dąbrowska, fotograf i wykonała mi zdjęcia przy pracy. Efekt jej pracy został pokazany na wystawie w czasie BFG.

0

Zaskoczyło mnie zaproszenie na scenę i opowiedzenie o tym wyjątkowym dniu z Renatą.

14

Poznałam ogromnie dużo ludzi, którzy tworzą polską b(v)logosferę. 

Blog Forum Gdansk

Wróciłam do domu, a serce zostawiłam w Gdańsku. Dziękuję za ten cudowny weekend, za setki dialogów, myśli i spojrzeń. Byłam w swoim żywiole. Poznałam tych, których czytam i wielu tych, których nie znałam, a teraz będę czytać ich blogi przez następne dni. Uwielbiam wszystkich wspaniałych ludzi, którzy robią wielkie rzeczy.

 
Gdańsk to miasto magiczne i dzieją się tam cudowne rzeczy. Gdańsk dodał mi energii.
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons