dekoracyjne diyrecyklingowe diy

Kolorowe wazoniki DIY | Twoje DIY #18

Jak pokolorować tę zimową wiosnę? Wystarczy zrobić kolorowe DIY, które nie dość, że poprawi nam humor, to jeszcze będzie ładnie wyglądać. Uwielbiam kwiatowe dekoracje i ciągle wymyślam nowe formy eksponowania ciętych kwiatów w domu. Ostatnio moim faworytem był flower Box. Jeżeli jeszcze nie znacie tego pomysłu, to koniecznie zajrzyjcie tutaj. Teraz wymyśliłam, że zwykłe butelki, czy słoiki można fajnie odmienić za pomocą farby, a tej u mnie nigdy nie brakuje i wtedy sposób uzyskałam bardzo ciekawy efekt. Pomysł tani, acz efektowny.

kolorowe wazonikiprzerywnik

Jak zrobić kolorowe wazoniki DIY?

Jeżeli macie w domu butelkę, słoik o fajnym kształcie, wazon w szkle to dzięki mojemu pomysłowi, możecie w kilka minut odmienić je w bardzo atrakcyjny sposób. Do tego potrzebna jest tylko puszka farby (najlepiej akrylowej), do której jesteśmy w stanie włożyć nasze szkło.

Sami zobaczcie jakie to proste!

 

przerywnik

Lubię takie szybkie pomysły, które nie angażują dużo energii, a efekt uzyskuje się tanim kosztem. Dodatkowo szkło, które nam się już opatrzyło i znudziło, może zostać drugie życie i znowu nam trochę posłużyć. Pomysł jest też przedni na działkę i imprezy na dworze, bo tak pomalowane butelki, są odporne na warunki atmosferyczne. Pomysł można modyfikować na wiele sposobów i już czekam, jak Wy go wykorzystacie u siebie. 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons