bożonarodzeniowe diydekoracyjne diyWydarzenia

Książka Twoje DIY – niespodzianka dla fanów „zrób to sam”

To już cztery lata, odkąd Twoje DIY jest obecne w sieci! Pisząc pierwszy post, nie miałam pojęcia, jak bardzo zmieni to życie moje i wielu innych osób, które czytają moje wpisy, korzystają ze wskazówek remontowych i inspirują się moim DIY. Chciałam w wyjątkowy sposób uczcić te czwarte urodziny bloga i zaraz po skończeniu trzech latek zaczęłam pisać książkę. Teraz, po roku, jestem przeszczęśliwa, że mogę w końcu Wam ją przedstawić i się nią podzielić. Bardzo chciałam wyjść z internetu i zamieszkać z Wami w domu, być dobrym prezentem pod choinkę (i na inne okazje!) dla Was i dla Waszych bliskich. Chciałam stworzyć książkę, która będzie inspirowała, uczyła, a także wypełniała wolny czas. Już jest! Książka „Twoje DIY” – podobno najbardziej kreatywna książka roku!

Książka Twoje DIY

Książka „Twoje DIY”

W końcu mogę głośno powiedzieć, że napisałam książkę. Strasznie trudno było utrzymać mi prace nad nią w tajemnicy. Tworząc ją, miałam ochotę wrzucać zdjęcia na bloga i Wam je pokazać, krzyczeć z radości, że robię tak fajne i niesamowite rzeczy.

Ta radość tworzenia niosła mnie przez cały proces powstawania książki, która zawiera aż 60 oryginalnych tutoriali „zrób to sam” – one powstały na potrzeby książki, nie ma ich na blogu. Mój poradnik podzielony jest na cztery rozdziały:

  • Dekoruj w swoim stylu!
  • Zrób sam prezent!
  • Zorganizuj się!
  • Świętuj po swojemu!

przerywnik

Książka już jest i można ją kupić taniej w przedsprzedaży na empik.com >>> TUTAJ.

Książka Twoje DIY

Książka „Twoje DIY” jest dla każdego i motywuje do stawiania coraz śmielszych kroków w DIY. To doskonała pozycja zarówno dla początkujących, jak i osób, które mają już doświadczenie w pracach ręcznych. Świetny poradnik na prezent i obowiązkowa lektura dla fanów do it yourself.

To wszystko dla Was!

Kasia

PS Wielkie podziękowania za tworzenie ze mną książki należą się mojemu mężowi Mariuszowi, który wykonał wszystkie zdjęcia tutoriali, aby moje dłonie mogły na nich być. Dziękuję! Bez jego wsparcia i pomocy nie byłoby tej książki, bo sama nie dałabym chyba rady jej stworzyć. To było naprawdę wielkie życiowe przedsięwzięcie, które dotyczyło całej mojej rodziny, ponieważ książka była tworzona w domu przez kilka miesięcy.

PPS Wielkie brawa dla Weroniki Boruń z mavelo.pl, która moją pracę złożyła w całość i ubrała w swoje grafiki. Dzięki niej książka jest bardzo ciekawa i sama czytam ją z ciekawością. Dziękuję!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons