Rady nie od parady

Lodówka dwudrzwiowa z dystrybutorem wody – przegląd modeli

Lodówka dwudrzwiowa

Wymień lodówkę na nowoczesną i wybierz model dwudrzwiowy z dystrybutorem wody! To dobre rozwiązanie do przestronnego wnętrza. Większa pojemność oznacza więcej miejsca na produkty spożywcze, z dystrybutor wody – orzeźwienie na wyciągnięcie ręki! Zadbaj o zdrowe nawodnienie całej rodziny – odpowiednia lodówka to pierwszy krok do budowania prawidłowych nawyków. Zobacz, jakie urządzenie będzie najlepsze.

Lodówka dwudrzwiowa z dystrybutorem wody – dlaczego warto?

Lodówka dwudrzwiowa, czyli side by side, świetnie sprawdza się w większej kuchni. To najlepszy zakup dla liczniejszych rodzin, współlokatorów lub osób, które wolą robić większe zakupy raz w tygodniu. Taki model przypadnie do gustu też działkowiczom i miłośnikom domowych mrożonek. Jeśli masz przestrzeń na lodówkę o większych gabarytach, będzie to dobry wybór!

Zwykle takie sprzęty zachwycają innowacyjnymi rozwiązaniami. Na liście najciekawszych funkcji zwróć uwagę na dystrybutor wody. Dzięki niemu będziesz mieć łatwy dostęp do schłodzonej wody. Jak to działa? Są dwie możliwości – możesz samodzielnie napełniać zbiornik wodą lub podłączyć go do instalacji. Sprawdź dokładnie, jak to funkcjonuje w lodówce, która wpadała ci w oko.

Dlaczego warto zdecydować się na sprzęt z dystrybutorem wody? To prosty sposób na budowanie zdrowych nawyków i picie odpowiedniej ilości wody każdego dnia. Gdy możesz łatwo napełnić szklankę lub butelkę schłodzoną wodą, wypijesz jej więcej. Odpowiednie nawodnienie jest szczególnie ważne w trakcie upałów – ale dobrze dbać o nie przez cały rok. Odpowiedni model lodówki to ważny krok w tym kierunku!

Z jakim budżetem trzeba się liczyć, szukając najciekawszego sprzętu? Zwróć uwagę na propozycje marki Samsung – tam lodówkę side by side z dystrybutorem wody kupisz już za nieco więcej niż 4000 zł. Na większy wybór możesz liczyć, gdy dorzucisz do tej kwoty 1000 – 1500 zł więcej.

Przeglądając specyfikację, nie zapomnij o dokładnym porównaniu parametrów, takich jak:

  • pojemność lodówki i zamrażalnika;
  • klasa energetyczna;
  • generowany hałas;
  • ułatwienia przechowywania konkretnego rodzaju żywności;
  • zastosowane technologie;
  • dodatkowe funkcje – na przykład kostkarka;
  • atrakcyjny wygląd urządzenia.

Polecane modele side by side z dystrybutorem wody

Jeśli zależy ci na sprzęcie sprawdzonego producenta, zobacz, co oferuje Samsung. To świetnie oceniane urządzenia, które dobrze prezentują się w nowoczesnym wnętrzu. Oto polecane modele!

  • SAMSUNG RS68A8820B1/EF – zbierający entuzjastyczne recenzje model w dobrej cenie. Pojemność chłodziarki to 409 l, zamrażalnika – 225 l. Więcej przestrzeni na przechowywanie żywności bez zmiany wymiarów lodówki to zasługa technologii SpaceMax™. Możesz skorzystać z pięciu wariantów ustawień, a konfigurację chłodzenia zmienisz za pomocą jednego przycisku. Korzystanie z dystrybutora wody to duża wygoda – nie musisz ręcznie uzupełniać zbiornika, bo lodówkę podłączysz do instalacji hydraulicznej. Potrzebujesz więcej orzeźwienia? Skorzystaj z kostkarki! Wśród zastosowanych technologii, oprócz No Frost, warto wymienić Power Freeze i Power Cool – czyli szybkie mrożenie i chłodzenie.
  • SAMSUNG RS68A8540B1/EF – elegancko prezentująca się propozycja, w której pojemność chłodziarki wynosi 409 l, a zamrażarki – 225 l. Zwróć uwagę na SpaceMax™, ale doceń również rozwiązanie minimalizujące wahania temperatury Precise Chef Cooling. Lodówki nie musisz podłączać do linii wodnej – sprzęt możesz ustawić więc w dowolnym miejscu. Regularne uzupełnianie 4,5-litrowego zbiornika na wodę nie będzie uciążliwe – wszystko dzięki dużej pojemności. Możesz również skorzystać z kostkarki. Oprócz No Frost jest tu również szybkie mrożenie i chłodzenie, czyli Power Freeze i Power Cool.
  • SAMSUNG RS68A8841S9/EF – kolejna pozytywnie oceniana propozycja Samsunga. Pojemność chłodziarki i zamrażarki jest taka, jak w poprzednich modelach – odpowiednio 409 i 225 l. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze technologie, które wyróżniają sprzęty tego producenta: SpaceMax™, No Frost, Power Freeze i Power Cool, a także – Precise Chef Cooling. Lodówkę trzeba podłączyć do instalacji wodnej – zimna woda z dystrybutora będzie dzięki temu łatwo dostępna! Dzięki kostkarce możesz dorzucić do szklanki dodatkowo kilka kostek lodu!

Sprawdź najlepsze lodówki side by side w sklepie MediaMarkt i zobacz, które z nich mają dystrybutor wody. Przeczytaj specyfikacje techniczne i recenzje, by wybrać model najlepiej dostosowany do twoich potrzeb!

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons