dla dzieci diymodne diy

Malowana torba

W sierpniu prowadziłam warsztaty dizajnu w Toruniu. Sama wymyślam, co będziemy na takich, warsztatach wykonywać. Staram się rozwijać, a więc proponuję różne pomysły. Tak więc wymyśliłam, że w Toruniu będziemy malować torby na zakupy i nie tylko. Jednak najpierw sama musiałam, przetestować jak to wychodzi. Zmalowałam całkiem sympatyczną torbę. Zobaczcie.

0

Materiały:

Torba lniana

Pisaki do tkanin 
Wydruk szablonu

01

Można stworzyć własny szablon albo coś wygooglować i powielić. Jak się nie ma drukarki pod ręką, to wystarczy przyłożyć kartkę do monitora i odrysować. Ja tak zrobiłam.

1

Są dwa sposoby na przeniesienie motywu na torbę. Włóż kartkę do środka torby i jak przeźroczystość materiału pozwala, możesz malować. Jeżeli wzór nie prześwituje, to pomaluj kartkę z tyłu ołówkiem. 

2

Przyłóż do torby i mocno odrysuj wzór. Delikatnie powinno się odcisnąć.

3 

Pisakami do tekstyliów malujemy kontury.
 
4
 
Potem malujemy resztę.
 
5
 
Już od razu wyjaśniam gdzie dostać pisaki do tekstyliów, bo często mnie pytacie o takie szczegóły. Przede wszystkim takie pisaki wypuściła IKEA. Szukajcie ich na dziale z tkaninami. Ostatnio widziałam, że są w empiku. Tu pochwała dla ich działu kreatywnego, bo fajne materiały mają do tworzenia. Pisaki nie są drogie, bo około 20 zł, a malować można torby, koszulki, poduszki, trampki i co tam jeszcze wymyślicie. Po przeprasowaniu pisak utrwala się i można takie dzieła prać. Super.
 
Teraz możecie personalizować własne torby na zakupy. Jeszcze zobaczcie, jakie torby zmalowali uczestnicy moich toruńskich warsztatów >>>> tutaj.
 
Kreatywnego tygodnia
 
 
Zobacz także:
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons