dekoracyjne diyświeczkowe diy

Marokańskie świeczniki

Jeszcze w Maroku nie byłam, ale jak o nim myślę to widzę te cudowne kolorowe płytki, które są uwielbiane na całym świecie. Od razu też widzę piękne tkaniny, cudowne łuki i kolorowe lampiony. Jak tu sobie zapewnić ciut tego klimatu w domu? Mam pomysł na lampiony ze zwykłych słoików. 

0

Materiały:

Słoik
Farby do szkła 
Farba konturowa
Drut
Kombinerki

00

Do środka słoika wlej farbę i rozprowadź po ściankach. Odwróć do góry nogami, aby nadmiar farby wypłynął.

1

Farbą konturową maluj wzory.

2

Z drutu można zrobić uchwyt dla lampionu.

3

Lampiony wyszły bajecznie, chociaż robienie wzorów nie jest łatwe i wymaga wprawy. Pierwszy wyszedł jako tako, ale drugi już poszedł mi dużo lepiej. Osoby, które mają talent do malowania mogą wyczarować lampiony jak marzenie.

0

Najbardziej zadowolona jestem z efektu farbowania szkła. Wiele już robiłam prób z farbowaniem butelek i nigdy nie osiagnęłam takiego efektu. Farba do szkła LaPajarita rozprowadziła się idealnie i szkło zostało pokryte cienką warstwą, a  co najważniejsze zachowało przeźroczystość. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons