metamorfozamieszkaniepapierowe diy

Poznaj najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza

najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza

Lubię zmiany w moich wnętrzach. Czasami już opatrzy mi się ta czy inna ściana, czasami jakiś kąt. Z pewnością wiele osób tak ma i dlatego dzisiaj chcę Ci pokazać naprawdę najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza. Wszelkiego rodzaju plakaty i zdjęcia włożone w różnego rozmiaru ramki, mogą stworzyć genialną galerię na ścianie. Od takiej dużych rozmiarów zajmujących dużą część ściany do mniejszych galerii, składających się z kilku ramek. Ramki nawet takie, które są w różnym stylu czy kolorze, można ujednolicić, malując je na jeden kolor. Z kolei plakaty czy zdjęcia można wydrukować samodzielnie na papierze fotograficznym i naprawdę wtedy ciężko rozpoznać, że nie są to kupne plakaty, a po prostu DIY. Na końcu wpisu mam dla Ciebie KONKURS i specjalną niespodziankę ode mnie.

najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza

Najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza

Malowanie ścian, układanie tapety, wymagają większego wysiłku, a fajną galerię z ramek, które masz w domu, zrobisz w krótszym czasie, bez brudzenia, wiercenia, jeżeli ramki są małe i taniej niż Ci się wydaje. Tak, to jest naprawdę najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza. Kiedy masz w domu drukarkę HP Envy to możesz samodzielnie drukować zdjęcia i plakaty w najwyższej jakości. Papier fotograficzny z połyskiem doda Twoim wydrukom elegancji i pięknego wyglądu. Tak, tylko drukarka wystarczy do tego, aby samodzielnie wydrukować fajne plakaty.

 

Jak zaplanować galerię zdjęć czy plakatów na ścianie?

Od lat mam na to chyba też najprostszy patent. Na początek wkładam do ramek swoje wydruki, ale zostawiam wkładki papierowe, które są sprzedawane w ramkach. Jeżeli tego nie masz, to obrysuj ramkę na papierze i gotowe.

Ułóż sobie te wkładki na płasko i dopasuj tak, aby Tobie odpowiadał układ.

Kiedy już masz rozplanowany układ ramek, to teraz przenieś to na ścianę i przyklej za pomocą taśmy papierowej. Pamiętaj o odpowiednim marginesie, bo wkładka ma rozmiar tylko środka ramki, a Ty musisz dołożyć jeszcze grubość ramki. Dzięki przyklejeniu wzorów ramek na ścianie, będzie można skorygować jeszcze własny plan na galerię i coś poprawić, ale też dokładnie wiesz, gdzie powiesić ramkę.

Takie mniejsze ramki bez problemu zawiesisz na haczykach samoprzylepnych. Te większe i cięższe będą wymagały nawiercenia ściany i zamontowaniu kołka. Chyba, że masz ścianę z karton gipsu, to tu wystarczy sam wkręt. Wkręcisz go wtedy tylko śrubokrętem, jak nie masz wkrętarki.

najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza

U mnie pusta ściana w godzinkę została odmieniona. Część plakatów wykonałam sama i możesz je TUTAJ pobrać – to niespodzianka dla Ciebie ode mnie. Tego cudownego kotka narysowanego w stylu Art Line oraz wiele innych ciekawych plakatów, które mogą odmienić Twoje wnętrze znajdziesz do pobrania na stronie HP . Skorzystaj z nich!

Mając drukarkę HP z subskrypcją druku HP Instant Ink można takie metamorfozy przeprowadzać naprawdę często, bez obaw, że zabraknie Ci tuszu w najmniej odpowiednim momencie. Drukarka sama zamówi nowy tusz, zanim poprzedni się skończy, a kurier dostarczy Ci nowy prosto do domu.

Zobacz jeszcze, jaka jakość wydruku wychodzi z tej drukarki. Po prostu szok, że w domu można osiągnąć taką jakość jak w centrum fotograficznym i to bez większych kosztów – kolorowe wydruki w subskrypcji kosztują tyle samo, co zwykłe czarno-białe strony. Drukowanie zdjęć z wakacji czy też pamiątkowych ujęć nigdy nie było takie proste.

najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza

 

A na koniec tak jak pisałam wcześniej mam dla Ciebie KONKURS razem z marką HP.

Co musisz zrobić, aby wziąć w nim udział?

– opublikuj na swoim Instagramie zdjęcie metamorfozy zaaranżowanej przez siebie przestrzeni,
wykorzystując inspiracyjne plakaty ze strony HP lub inne wydruki (np. swoje zdjęcia)
– oznacza @twojediy oraz użyj hashtagu #metamorfozyHPprzykawie
– nagrody to: 5x konsultacja wnętrzarska, 100x udział w webinarze z fotografii wnętrz, prowadzonym przez Akademię Nikona

Weź udział w naszej zabawie i odmieniaj swoje wnętrza, tak jak lubisz.

 

Wpis przygotowany z marką HP

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons