balkon

Wyzwanie balkonowe – przygotuj się na nowy sezon na balkonie

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego, jak przygotować balkon do nowego sezonu. Jednak po tylu latach z Wami w sieci, wiem, że zebrać się do tego jest rzeczywiście trudno. W tym roku postanowiłam Wam pomóc i chce, abyśmy zrobili to razem. Wyzwanie balkonowe – hmmmm brzmi dobrze? Tak, 4 dni gdzie posprzątamy, posadzimy, udekorujemy balkon do nowego sezonu. Będą przy tym moje filmiki na IG i FB, a osoby zapisane do newslettera dostaną jeszcze specjalne bonusy codziennie rano na emailu.

Wyzwanie balkonowe

 

Wyzwanie balkonowe:

Kiedy? – ruszamy 19 kwietnia – 22 kwietnia

Ile dni? – wyzwanie potrwa 4 dni

Jakie będą dzienne wyzwania? – wszystkie informacje będę codziennie wysyłać Ci na email

Jaka będzie forma wyzwania? – informacje będą wysyłane emailem, otrzymasz na każdy dzień listę rzeczy do wykonania, a na IG i FB będą filmy prosto z mojego balkonu i wykonania prac na dany dzień tak, aby jeszcze bardziej zmobilizować Cię do przygotowania balkonu do nowego sezonu.

 

.

Dołącz koniecznie teraz i już za chwilę zaczynamy wyzwanie balkonowe i sezonowanie na dworze.

 

A jeżeli potrzebujesz inspiracji balkonowych to zajrzyj TUTAJ, jednak to nie koniec atrakcji, bo właśnie kończę ebook balkonowy i on pomoże Ci urządzić Ci balkon marzeń. Będzie tam wszystko, aby odpicować czy wyremontować balkon.

 

Do zobaczenia na balkonie

Kasia

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons