Rady nie od paradysmaczne diy

Najszybsza kawa mrożona na świecie – poznaj ten trik!

kawa mrożona

Latem uwielbiam kawę mrożoną. Dostaję codzienną dawkę kofeiny, a przy okazji chłodzę się ulubionym napojem. Moja kawa to tak naprawdę mleko z kawą, a nie odwrotnie, bo zbyt duża dawka kawy źle na mnie działa. Latem wybieram kawę mrożoną, a odkąd poznałam prosty trik na szybkie jej zrobienie, stałam się mistrzem w przygotowaniu iced coffee. Nawet nagły najazd znajomych na działkę nie może mnie zaskoczyć, bo raz-dwa mam dla nich gotową kawę. A na leżaku w lesie smakuje najlepiej na  świecie. Musicie się o tym przekonać!

kawa mrożona

Najszybsza kawa mrożona na świecie – poznaj ten trik!

Wszystko sobie trzeba ułatwiać – ten pomysł zrobisz raz, a potem korzystasz przez jakiś czas. A kiedy masz dużą imprezę, sporo gości i w 5 minut zrobisz dla wszystkich mrożoną kawę, to już w ogóle jest ułatwienie. 

Obejrzyjcie film, jak zrobić szybką kawę mrożoną!

 

kawa mrożona

kawa mrożona

Zamrożenie kawy jest naprawdę super. Dużo łatwiej robi się w ten sposób zimny napój. Dekoracja z bitej śmietany, do tego świeży owoc, np. truskawka czy malina, jakaś kolorowa posypka i nagle podajesz tak wypasioną kawę, że znajomym szczęka opada. Już nieraz zaskoczyłam ich taką kawą. Efekt jest taki, że nawet jeśli nie masz czym poczęstować niezapowiedzianych gości, to taka kawa zapewnia efekt wow i nic więcej do niej nie jest potrzebne. Polecam!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons