dekoracyjne diydrewniane diyprezentowe diy

Pomysłowy obraz ze zdjęciem DIY

obraz ze zdjęciem DIY

Mam dla Was pomysł na obraz ze zdjęciem, który może odmienić Wasze wnętrze na wiosnę. Każdy z nas teraz ma możliwość robienia przepięknych zdjęć nawet smartfonem, ale rzadko je drukujemy. Szkoda, bo warto zostawiać je na pamiątkę. Mam nową drukarkę HP Ink Tank Wireless 419, dzięki której mogę wykonywać ciekawe pomysły zrób to sam i z tego korzystam. Mój dzisiejszy pomysł to sposób na ciekawe wyeksponowanie naszych zdjęć. Obraz ze zdjęciem DIY będzie można zawiesić na ścianie, ale także przygotować go na prezent dla rodziców, dziadków, wnuków, na rocznicę, komunię, ślub czy inną ważną dla nas okazję. Jak wykorzystacie ten pomysł to zależy już tylko od Was. Daję Wam gotowy przepis, krok po kroku, który jest w stanie odtworzyć każdy, i mały, i duży. Nagrałam też wideo, aby zwolennikom tej wersji ułatwić działanie. 

obraz ze zdjęciem DIY

Jak zrobić obraz ze zdjęciem DIY?

Materiały:

Zobacz na filmie,
jak łatwo stworzyć wyjątkowy obraz ze zdjęciem!

Przygotowałam sobie deski, które docięłam już w markecie budowlanym i za pomocą wiertarki robię otwory, a wkrętarką skręcam deski ze sobą.

Deski maluję bejcą na ciemnobrązowy kolor i czekam, aż bejca wyschnie.

Kolejny krok to przetarcie świecą brzegów i krawędzi desek. 

Całą deskę maluję białą farbą akrylową.

Kiedy farba wyschnie, przecieram ją papierem ściernym, aż ciemna bejca wyjdzie częściowo spod farby.

Całą deskę smaruję klejem do decoupage.

Na klej przykładam zdjęcie. Koszulka biurowa służy mi do zabezpieczenia zdjęcia, a karta do jego wygładzenia. Robię to ostrożnie i z wyczuciem.

Zdjęcie zostawiam do przeschnięcia i lakieruję, aby je zabezpieczyć.

Mając drukarkę HP Ink Tank Wireless 419, gdzie tusze nalewane są z butelki, bez kartridży, takie pomysły przychodzą z łatwością i można w każdej chwili oddawać się swojej pasji. Mam apetyt na kolejne DIY z jej pomocą.

obraz ze zdjęciem DIY

obraz ze zdjęciem DIY

obraz ze zdjęciem DIY

obraz ze zdjęciem DIY

Jak widzicie efekt jest niesamowity. Nie jest to zwykłe zdjęcie czy zdjęcie w ramce, ale prawdziwe dzieło, które można zawiesić nad kominkiem, na ścianie czy ustawić na półce. Od Was zależy, jak duże będzie zdjęcie i jak je wydrukujecie. Teraz Wasza kolej na stworzenie takich obrazów i dekorowanie nimi domu czy przygotowanie wyjątkowego prezentu dla bliskich. 

Tu znajdziesz też inne dekoracyjne pomysły

 

Wpis przygotowany we współpracy z HP

Advertisement

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons