dekoracyjne diydrewniane diy

Serce z szyszek

Wakacje do biegły końca i znów zacznie się szkoła. Chwila moment, a będzie jesień.  W takim nastroju melancholijny z żalem, żegnam słoneczko i przestawiam się na dłuższe wieczory w mieście. Jednak zdążyłam z lasu wywieźć trochę szyszek i zrobić takie oto serducho.
 
page0  
 
Materiały:
 
Szyszki
Drut
Klej na gorąco
Kombinerki
 
page1 
 
Uformuj serduszko z drutu.
 
page2 
 
Gorącym klejem przyklejaj szyszki.
 
 page3
 
Łatwe i szybkie DIY, a ozdoba na całą zimę i jesień.
 
page5 
 
Można jeszcze szyszki spryskać farbą w sprayu i dać im koloru.
 
page6 
 
Teraz byle do wiosny!
 
 
 
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

14 komentarzy

  1. Pieknidełko! Obiecuję, że kiedyś go pokażę. Jednak już w przyszłym roku, bo niestety (tu płaczę na samo wspomnienie) już jestem w mieście, a domek zamknięty na zimę. POzdrawiam
   Kasia

 1. Dwa ostatnie zdjęcia mnie zaszokowały !! Niesamowicie to wyszło – tak ciekawy efekt, a tak niewiele potrzeba! :) Gratulacje :) Zapraszam na krótki powrót w szkolne mury w poście back to school :)

 2. Ma Pani świetne pomysły:) Cudowna okolica na działkę, dla mnie spędzanie czasu w takim miejscu to niesamowity odpoczynek, mam więc nadzieję, że i ja kiedyś doczekam się takiej oazy relaksu;) Zdecydowanie bardziej wolę leśne klimaty na urlop niż zatłoczoną plażę;)

  Pozdrawiam serdecznie
  Edyta

  1. Edyto! Ja też uwielbiam las, a tym bardziej, że mamy tam jeziorko i bardzo spokojną plażę. Praktycznie plażujemy z sąsiadami i mieszkańcami wsi. To jest moja samotnia. Może za parę lat przeprowadzę się tam na stałe. Mam takie marzenie. :)
   K.

Leave a Response

Simple Share Buttons