dekoracyjne diyogrodowe diy

Środowe inspiracje – balkony

Już za chwilę, będę odnawiać mój “ogromny” balkon. Ogromny, bo aż całe 2,5 m2 powierzchni. Za tak niewielkie pomieszczenie nawet nie wiadomo jak się zabrać. Dlatego też przekopałam internet wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu inspiracji. Myślę, że nie tylko ja mam ten problem, więc dzisiaj podzielę się z Wami tym co uzbierałam na twardym dysku.

Drewniana podłoga na balkonie to jest świetne rozwiązanie. Skłaniam się ku temu pomysłowi.

Jak widać na wąskim balkonie można wykonać sobie wygodne siedzisko.

Styl wiejski, a może miejski?

Balkon w zieleni, czy bez roślin.

 

Można wisieć, albo siedzieć.

Taka drewniana wersja najbardziej mi odpowiada.

Podłużne deski świetnie wyglądają na podłodze.

Dodatki na balkonie to też istotna sprawa.

Wersja skromna i na bogato. Tu kwestia urządzania balkonu uzależniona od zasobności portfela.

Na co postawić na naturalne drewno czy malowane?

Jak widzicie mały balkon to nie katastrofa. Wystarczy ruszyć głową i można wyczarować bardzo przytulne miejsce do odpoczynku, hodowli roślin i mieć kolejne świetnie urządzone pomieszczenie. Za chwilę zabiorę się za swój balkon i i pokażę co i jak zrobiłam.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

14 komentarzy

  1. najbardziej podoba mi się wersja z hamakiem ;) na takim balkonie mogłabym spędzić całe życie! z małymi przerwami na wymianę książek w bibliotece :)

  2. Wszystko pięknie, ale co mam zrobić, jak mam balkon półokrągły, w najszerszym miejscu ma ok.1 metra, długości – ok. 2,5m? POraŻka!!

  3. Temat balkonu zawsze wraca w letnim okresie:). Ja też mam taki “ogromny” balkon i już od jakiegoś czasu szukam pomysłów na jego zagospodarowanie. Wiele z Twoich inspiracji miałam już wcześniej na tablicy Pinterest ;) – mamy podobny gust ;). Pierwsze balkonowe zmiany już poczyniłam – niedługo będzie na moim blogu. Ciekawa jestem oczywiście jak będzie wyglądał po metamorfozie Twój balkon, na pewno wszystkich zadziwisz swoimi pomysłami :)

Leave a Response

Simple Share Buttons