dekoracyjne diyświeczkowe diy

Świeczka decoupage

Na prezent na różne okazje, a teraz na Dzień Mamy, można szybko wykonać ozdabiane świeczki. Świetnie do ozdabiania nadają się świece Fenomen IKEA, które teraz są w promocji. Pięć świec za 20zł. Będę w Warszawie w niedzielę w IKEA Targówek i mam zamiar zrobić świecowe zakupy. Acha! Od 12.00 do 18.00 poprowadzę tam warsztaty ozdabiania świec decoupage na prezent z okazji Dnia Matki. Jeżeli jesteście z W-wa i macie ochotę na zabawę, to serdecznie zapraszam. Teraz tutek z ozdabiania świec serwetkami.

2

Materiały:

Białe świece

Serwetki ze wzorem
Klej do decoupage
Nożyczki

3

Z serwetki wytnij wzory wg własnego projektu.

4

6

Następnie przyłóż serwetkę do świecy i na nią nanoś klej do decoupage. Rozprowadzaj klej od środka serwetki do zewnątrz.

5

Klej szybko wyschnie i nie będzie go widać, a serwetka będzie wyglądała jak wtopiona w wosk.

DSC09259

Taką metodą można świetnie się bawić z dziećmi. Na warsztatach ze mną, nawet najmłodsze dzieci bardzo dobrze sobie radziły z decoupage. Polecam!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons