meblowe diyorganizacyjne diy

Szafka na biżuterię diy z lustrem – Bricomarché z pasji do… #2

szafka na biżuterię diy

Ostatnio pisałam Wam, że zostałam ambasadorką Bricomarché Po Sąsiedzku. Będę twarzą marki wspólnie z Wieśkiem Skibą i Dominikiem Strzelcem – bardzo się cieszę na tę współpracę. Już nie mogę się doczekać, aż zrobimy z Wieśkiem metamorfozy wnętrz, które mamy w planie! Koniecznie śledźcie @bricomarche.po.sasiedzku, żeby nic nie przegapić. W najnowszym filmie z cyklu Z pasji do… pokazałam coś, co przyda się zakręconym na punkcie kolczyków i nie tylko – szafka diy z lustrem na biżuterię.

szafka na biżuterię diy

Szafka DIY z lustrem na biżuterię

Nie wiem, czy macie tak, jak ja, ale ja zawsze mam kłopot z utrzymaniem porządku w biżuterii. Szczególnie się denerwuję, kiedy muszę rozplątać długie kolczyki i znaleźć parę. Wymyśliłam sobie, że wreszcie je uporządkuję, żeby żadnego ranka nie musieć zaczynać od nerwów :) 

Do wykonania szafki na biżuterię potrzebujemy kilku materiałów, które z łatwością znajdziesz w markecie budowlanym:

  • kilka kawałków sklejki (które przycięłam w sklepie) – z nich powstanie rama szafki
  • drzwiczki (wykorzystałam lustro, które idealnie się do tego nadaje – od razu po wyjęciu kolczyków z szafki, będziesz mogła się przejrzeć) – może uda Ci się wykorzystać lustro, które już masz?
  • wiertarka
  • wkrętarka
  • kilka wkrętów
  • dwa zawiasy, żeby przymocować drzwiczki
  • haczyki
  • farba akrylowa
  • miara

Wszystko pokazuję w filmie – zapraszam do oglądania oraz skręcania swoich szafek!

 

szafka na biżuterię diy

Taka szafka DIY z lustrem na biżuterię gwarantuje nie tylko porządek w błyskotkach, ale pozwala też zaoszczędzić czas przy przekopywaniu się przez nasze kolekcje! Stare lustro, trochę sklejki, farba, haczyki i gotowe! Parę machnięć wiertarką i już nigdy więcej nie będziesz musiała marnować czasu na szukanie pary kolczykowi. Jeśli chcesz, możesz też pomyśleć o zrobieniu podobnej szafki, żeby wieszać w niej klucze domowników. Może wreszcie nie będziecie ich nerwowo szukać przed wyjściem z domu? :)

Dajcie znać, co sądzicie o mojej nowej szafce! Jestem nią zachwycona, bo wreszcie oprócz porządku, mam sprytny schowek na moje błyskotki :)

 

Zobacz też inne wpisy z tej serii – Bricomarché Po Sąsiedzku 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons