Inspiracje

Z wizytą w niebieskim domu – najpiękniejsze wnętrza z Instagrama

w niebieskim domu

Często słyszę, że wszędzie tylko biel i biel, a i owszem jest jej dużo we wnętrzach, ale są też piękne wnętrza z kolorem tak jak na przykład na profilu @angie.house na Instagramie. Właścicielka szeregowego domku pod miastem uwielbia kolor niebieski, który jest dość nietypowy jak na wnętrza. Trzeba umieć znaleźć odpowiedni odcień niebieskiego, ponieważ jest to najzimniejszy kolor, ale ma też bardzo pozytywne działanie, bo na przykład obniża ciśnienie i uspokaja. W otoczeniu koloru niebieskiego można odpocząć i się wyciszyć, a także poczuć się na wiecznych wakacjach i tak jest w domu Angie. Kiedy zaglądam na jej profil, to zaraz myślę o wakacjach. 

w niebieskim domu

W niebieskim domu

Co tu dużo ukrywać niebieski świetnie komponuje się z białymi dodatkami. Właścicielka domu doskonale to zauważyła i niebieską ścianę w salonie rozjaśnia białymi półkami na bibeloty.

w niebieskim domu

Z niebieskim przepięknie komponuje się też żółty kolor i Pani Domu doskonale wykorzystała go w dodatkach. Mamy popularny żółty fotel uszak, poduszki, kwiatki w tym kolorze.

Oczywiście @Angie.house zachowała umiar i nie wszystkie ściany są niebieskie. 

Angie nie boi się koloru (oczywiście niebieskiego) i w sypialni oraz pokoju synka też użyła swojego ulubionego koloru, ale w różnych odcieniach.

w niebieskim domu

Ten dom jest niesamowicie przytulny dzięki odcieniom niebieskiego. Przypomina mi dom wakacyjny, taki w którym się doskonale wypoczywa i relaksuje. Angie urządziła sobie dom idealny do odpoczynku i wyciszenia, ale najważniejsze, że zrobiła po swojemu. Lubi kolor niebieski, to się nim otacza i Wam też to polecam. :)

Odwiedzajcie profil @angie.house na IG i podglądajcie ten niebieski dom.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z profilu @angie.house z Instagrama i są pokazywane za zgodą właściciela.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

3 komentarze

Leave a Response

Simple Share Buttons