Inspiracje

Klimatyczny, drewniany dom – najpiękniejsze wnętrza z Instagrama

Pierwszy wpis z cyklu “Najpiękniejsze wnętrza z Instagrama” niesamowicie Wam się spodobał, tu można zobaczyć ten post, więc mam dla Was kolejne piękne wnętrze. Tak naprawdę to nie jest to jedno wnętrze, ale tym razem cały, drewniany dom, za to tak klimatyczny, że drugiego takiego w świecie ze świeczką szukać. Marzena właścicielka domu i profilu na Instagramie @marzena.marideko jest inspiracją dla wielu. Zdjęcia z jej domu są bardzo chętnie pokazywane na znanych kontach na IG i to daleko poza granicami Polski. Znam jej wnętrza jeszcze z czasów przed IG i wiem, że ta dziewczyna umie wyczarować klimat w każdym wnętrzu. Jej dom, aż kipi przyjemną atmosferą. Zobaczcie klimatyczny, drewniany dom według Marzeny.

drewniany dom

Każdy kąt w tym domu ma swój specyficzny nastrój. Marzena pięknie wykorzystuje nowe meble. Łączy je ze starymi, a całość ociepla kocykami, dywanikami i poduszkami. Jest niesamowitą stylistką wnętrz.

drewniany dom

drewniany dom

Poddasze użytkowe idealnie nadaje się do podwieszania huśtawek i hamaków, a wnętrza są pięknie doświetlane lampkami i girlandami świetlnymi. 

drewniany dom

drewniany dom

drewniany dom

To jest naprawdę klimatyczny, drewniany dom!

W całym domu są grafiki i fotografie. Wypełniają wolne przestrzenie na ścianach, a drewniana podłoga podkreśla naturalny surowiec, z którego dom jest wykonany.

drewniany dom

drewniany dom

Salon jest miejscem do przyjmowania gości, ale mam wrażenie, że właściciele i tak większość czasu spędzają pod skosami na poddaszu i wcale się im nie dziwię. 

drewniany dom

drewniany dom

Nawet mały balkonik nie oparł się dekoratorskiej ręce Marzeny. Dmuchany materac, do tego trochę narzut, kocyków, poduszek i jest cudowne miejsce do wypoczywania na świeżym powietrzu.

drewniany dom

drewniany dom

W całym domu widać artystyczną rękę Marzeny, która wykonuje piękne, duże, żeby nie rzec ogromne łapacze snów. Jeżeli macie ochotę mieć taki u siebie, to składajcie zamówienia na IG u @marzena.marideko.

drewniany dom

Codziennie podziwiam dom Marzenki na IG, a także jej talent do dekorowania oraz stylizowania pomieszczeń. Uwielbiam eklektyczne wnętrza i wiem, że to bardzo trudny kierunek urządzania domu. Marzenie przychodzi to tak naturalnie i wdzięcznie. Jeżeli myślicie o drewnianym domu z naturalnymi elementami to koniecznie powinniście obserwować @marzena.marideko na IG. Ten dom ciągle się zmienia i zaskakuje na każdym kroku.

 

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą z profilu @marzena.marideko z Instagrama i są pokazywane za zgodą właściciela.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

4 komentarze

Leave a Response

Simple Share Buttons