organizacyjne diyRady nie od parady

Zaskakujące wykorzystanie rolki po papierze toaletowym!

Jak rolka po papierze toaletowym może pomóc w domowych sprawach, dobrej organizacji, czy rozrywce? Tak niepozorny śmieć ma niesamowicie wiele, często zaskakujący zastosowań i sama ciągle odkrywam nowe. Chcę Wam pokazać te, które u mnie są numer 1 i często je wykorzystuję, a że papieru toaletowego zużywa się w gospodarstwie domowym w tonach, to pozyskanie rolek jest bardzo łatwe. Zanim je wyrzucicie, warto się zastanowić, czy nie można ich jeszcze raz wykorzystać. Mam na blogu wpis “16 zabawek dla dzieci z rolki”, które możecie zastosować w zabawach ze swoimi dziećmi. 

Zaskakujące wykorzystanie rolki po papierze toaletowym!

Obejrzyjcie film i zobaczcie, do czego rolka może się jeszcze przydać.

Może po tym poście choć trochę docenicie rolkę po papierze toaletowym i znajdziecie w swoim domu jakieś ciekawe zastosowania dla niej, a może już jej używacie i chcecie się tym podzielić. Piszcie w komentarzach, do czego rolka Wam się przydaje.

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons