do wydrukupapierowe diyprezentowe diy

Laurka dla nauczycielki do wydruku z małym upominkiem!

W tym tygodniu dzieci kończą szkołę i dla mnie jako rodzica to wielka ulga, bo będzie można przez dwa miesiąca trochę wyluzować i przestać non stop patrzeć na zegarek ze wszystkimi obowiązkami. Koniec roku oprócz tego, że oznacza wakacje, to jest świetną okazją do podziękowania nauczycielom za ich trud pracy i ostatni rok. Czasami też żegnamy się z danym nauczycielem i wtedy cała klasa przygotowuje jakiś fajny prezent. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla nauczyciela, to służę wpisem “24 prezenty dla nauczycieli”. Już kolejny rok ten wpis przeżywa oblężenie w czerwcu, czyli potrzeba w narodzie jest duża, do podziękowań belfrom. Dlatego też pomyślałam o wyjątkowej kartce z małym upominkiem. Laurka dla nauczycielki (bo jednak nauczyciele to w większości Panie) do wydruku z pachnącym balsamem do ust.

Laurka dla nauczycielki

Laurka dla nauczycielki do wydruku z małym upominkiem!

Prosty sposób, aby podarować ulubionej Pani coś innego niż kwiatka, albo w duecie z bukietem. Laurka dla nauczycielki, na której można się podpisać, aby Pani wiedziała, od kogo otrzymała kartkę i pachnący balsam do ust, jako drobny upominek.

Pobierz plakat

Na początek należy wydrukować kartkę na grubszym papierze i kupić popularny balsam do ust.

Laurka dla nauczycielki

Wycinamy kartkę oraz zaznaczone w niej kółko.

Laurka dla nauczycielki

W otwór w kartce wkładamy dolną część balsamu do ust.

Laurka dla nauczycielki

Od góry nakręcamy wieczko balsamu.

Laurka dla nauczycielki

W taki sposób powstała nam niebanalna laurka dla nauczycielki, która jest wyjątkowym podarkiem, a na balsam może się klasa zrzucić dosłownie po 1 zł. Z przodu kartki może się podpisać jedna osoba, a jeżeli jest ich więcej, to cały tył kartki mają, aby zostawić swoje imiona. Nawet na ostatni moment można przygotować taką kartkę. Wystarczy wydrukować, szybko przejść się do drogerii i złożyć podpisy przed ostatnim dzwonkiem. Powodzenia!

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

4 komentarze

  1. Świetny pomysł nie tylko dla nauczycielki. Grafika jest przepiękna.
    Fajnie by było jakbyś udostępniła wersje tej karteczki dla mamy, babci, cioci, opiekunki……. i pewnie można byłoby wymyślać w nieskończoność. Mnie bardzo satysfakcjonowałoby dla opiekunki bo Panią w żłobku chętnie bym w imieniu dziecka coś takiego wręczyła:)

Leave a Response

Simple Share Buttons