dla dzieci diymodne diy

Letnie sandały z pomponami

sandały z pomponami

Myśleliście kiedyś o przerabianiu butów? Mnie wpadł pomysł, aby sobie zrobić bardzo oryginalne sandały na urlop. Zwykłe, najzwyklejsze sandały, można ozdobić na setki różnych sposobów. Mnie jednak podobały się bardzo modne teraz rzymianki z ozdobnymi pomponami. Niestety nie lubię nosić rzymianek, te wszystkie wiązania mnie bardzo denerwują, więc postanowiłam, że normalne sandałki ozdobię pomponami, aby były bardziej kolorowe, letnie i wesołe. To jest też świetny pomysł, aby starsze buty trochę podrasować i dać im szansę na kolejny sezon. Zresztą co ja będę Wam tu gadać. Zobaczcie sami czy to fajny pomysł i czy jest dla Was.

sandały z pomponami

Bardzo letnie sandały z pomponami

Do tego pomysłu uszykuj sandałki, mogą być rzymianki, klej na gorąco lub inny klej i góra pomponów. Fajnie, aby pompony były kolorowe i różnych rozmiarów. Samo diy wykonacie bardzo szybko, więc nie ma na co czekać, tylko zabierać się za metamorfozę. 

Zobacz film, jak wykonałam sandały z pomponami i jak się pięknie prezentują.

sandały z pomponami

Powiem Wam, że uwielbiam te buty. Nawet nie spodziewałam się, że tak mi się spodobają. Cudnie takie kolorowe sandałki wyglądają w zestawie z letnią sukienką czy spódnicą. Moja miętowa kiecka jest do tych pomponów idealna. Nie mogę się tymi sandałkami nacieszyć. Teraz Wasza kolej, aby tak sobie sandały odmienić.

Podziel się...
93
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons