dekoracyjne diypapierowe diy

3 wiosenne DIY z Gosią Rozenek | Twoje DIY #15

Kto pamięta, że miałam okazję wystąpić w programie „W dobrym stylu” z Gosią Rozenek? Pokazywałam tam bardzo fajne dekoracje na stół i postanowiłam, że trzeba je zebrać i zaprezentować również Wam. Oto 3 wiosenne DIY, które pięknie udekorują stół komunijny, imprezę, kinderbal, a nawet wesele. Proste pomysły, które mogą tworzyć piękny komplet dzięki temu, że użyjemy tych samych kolorów do ich przygotowania.

3 wiosenne diyPrzerywnik

3 wiosenne DIY z Gosią Rozenek

W programie przygotowałam mój własny, ulubiony pomysł na starte świeczki. Pokazywałam je Wam w tym poście. Prostota wykonania jest zawsze zaskakująca dla tych, którzy dopiero poznają to DIY. A warto je znać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda!

Kolejny pomysł to papierowe kwiaty z bibuły. Kiedy mamy dość duży stół i chcemy go ładnie udekorować, dodać mu koloru oraz pięknie go urozmaicić, to takie kwiaty są idealne. Dodatkowym atutem jest to, że taka dekoracja będzie tania, bo robimy ją z bibuły. Jeśli zna się technikę ich wykonania, to kwiaty można wykonać nawet 5 minut przed przyjściem gości.

Ostatnie DIY to obrączki na serwetki wykonane z… rolek po papierze toaletowym. To każdy ma w domu, a jeśli jeszcze znajdzie kawałek tkaniny i kleju, to może stworzyć ozdobny pierścień na serwetki.

przerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał

i dajcie łapkę w górę. Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

 

przerywnik

Jak Wam się podobają takie 3 wiosenne DIY? Te 3 pomysły w zupełności wystarczą, aby odmienić stół i wydać piękne, kolorowe przyjęcie oraz zrobić wrażenie na Waszych gościach.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons