dekoracyjne diydrewniane diymeblowe diy

Półka z ramką w brokatowej poświacie – cudowne zrób to sam

Zrobienie półki nie jest trudne, ale możemy też dodać coś od siebie dekorując ją ozdobną ramką. Półka z ramką w moim wykonaniu to trochę sklejki, cudowny pastelowy róż farby Śnieżka z kolekcji „Moje Deko” oraz stara ramka pięknie odnowiona kolorem złotym z drobinkami brokatu i mamy piękną, niepowtarzalną półeczkę. Możemy też wykorzystać już gotową skrzynkę i dopasować do niej ramkę, ułatwimy sobie tym pracę. Jednak jak mamy ramkę i to do niej chcemy wykonać półeczkę, to musimy przygotować na przykład sklejkę, którą wymiarami dopasujemy dokładnie do naszej ramy. Pokażę Wam też niezwykły spray, pierwszy taki na naszym rynku, który oprócz koloru zawiera też drobinki brokatu, dzięki czemu efekt końcowy jest niepowtarzalny. 

Półka z ramkąPrzerywnik

Półka z ramką krok po kroku

Materiały:

– sklejka dopasowana do ramki

– stara ramka

– wkręty

– śrubokręt

– klej na gorąco

– farba akrylowa Śnieżka „Moje Deko” pudrowy róż

– spray Śnieżka „Moje Deko” złoty z drobinkami brokatu

– pędzel

PrzerywnikPółka z ramką

Na początek skręcamy boki półeczki. Sami musimy dopasować wielkość sklejki i poszczególnych boków do ramki.

2

Z tyłu dokręcamy dno ze sklejki. 

3

Powstałą skrzyneczkę malujemy pastelowym różem Śnieżka „Moje Deko”.

4

Starą ramkę malujemy sprayem na złoty kolor.

5

Ramkę doklejamy za pomocą gorącego kleju do półki.

Półka z ramką

Półka z ramką

Półka z ramką

Półka z ramką

Półka z ramką

Półka z ramką

Brokatowa ramka jest niezwykła. Mieni się bardzo delikatnie, ale ten spray Śnieżka “Moje Deko” daje zupełnie inne odcienie złotego niż do tej pory dawał zwykły złoty spray. W połączeniu z pastelowym różem moim zdaniem jest absolutnym hitem tej wiosny. 

Taka półka z ramką jest doskonałym elementem ozdobnym, a wykonanie kilku takich półeczek i powieszenie na ścianie stworzy wyjątkową i stylową dekorację. 

Farby od Śnieżka z kolekcji “Moje Deko” są przeznaczone dla nas majsterkowiczów amatorów, którym nie jest potrzebny litr farby, a kilka mililitrów wielu kolorów. Teraz można kupić farby akrylowe Śnieżka “Moje Deko” (opakowania 125 ml i 250 ml) i brokatowe spraye 150ml w mniejszych opakowaniach, co daje fajnie zaoszczędzić i rozwinąć skrzydła przy DIY. Bardzo je polecam!!!

Przerywnik

Wpis zmalowany dzięki Śnieżka “Moje Deko”

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons