smaczne diywalentynkowe diy

Ciastka LOVE YOU

Ostatnio bardzo modne są pieczątki do ciastek. Mi dwa razy nie trzeba mówić, zaczęłam intensywnie myśleć jak tu sobie taką zrobić. W końcu po kilku dniach pomysł mi się przyśnił i przy najbliższej okazji przystąpiłam do realizacji, a następstwem było upieczenie pysznych ciasteczek “LOVE YOU”.

0

Znalazłam też zastosowanie dla tacek w których zamawiam chińszczyznę do domu (uwielbiam chińskie jedzonko). Zrobienie pieczątki zajęło mi 10 minut.

Materiały:

Opakowanie po jedzeniu na wynos
Nożyczki małe
Super Glue
Kawałek drewna
Foremka do ciastek
Wydruk z komputera

1

Na początek foremką do ciastek wycięłam kształt z tacki. Nie było to łatwe, bo te tacki okazują się niesamowicie mocne. Pomogłam sobie przy tym małymi nożyczkami.

2

Z tyłu wydruku literek zamalowałam obszar ołówkiem. Następnie pomalowaną stronę przyłożyłam do tacki, a literki obrysowałam ołówkiem i wszystko ładnie się odbiło.

3

Teraz trochę zabawy z wycięciem literek i można przyklejać, oczywiście w odbiciu lustrzanym. Całość naklejamy na kawałek drewna.

4

Ja mam wypróbowany szybki przepis na ciasteczka.

5

6

Powiem Wam po cichu, że ja nigdy nie wkładam ciasta do lodówki, wyrabiam i od razu do pieca.

8

9

Ciasteczka były pyszne i zniknęły błyskawicznie, a pieczątka jak widać spisała się na medal.

11

Smacznego!
 
 
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons