dekoracyjne diyrecyklingowe diy

Coś ładnego z byle czego

Codziennie wyrzucamy mnóstwo śmieci. Kartony po sokach, mleku, szklane butelki, puszki, pudełka po butach i mnóstwo innych opakowań. Wiele z nich można jeszcze wykorzystać i dać im drugie życie. Wystarczy trochę ruszyć głową, a potem zakasać rękawy i tanim kosztem przygotować wazonik, pojemniki do przechowywania czy doniczkę do pokoju dziecka. Cały artykuł znajdziecie na dajemyrade.pl. Zapraszam

0 

​Doniczki z kartonów po sokach

Kartony po sokach i mleku są tak wykonane, aby nie przeciekały i zatrzymywały płyny. Dlatego można z nich  zrobić np. zabawne doniczki w kształcie zwierzątek. Cały tutorial na dajemyradę.pl.

IMG_6310

Wazonik z butelki

Szklane butelki świetnie nadają się do różnych przeróbek. Zrobisz z nich np. wazonik. To świetny pomysł na ładną dekorację. Tutorial na dajemyradę.pl.

0

​Pojemniki z puszek

Puszki po przetworach szybko trafiają do kosza, a tymczasem można z nich zrobić zgrabne pojemniki do przechowywania różnych drobiazgów. Z korkowych podkładek wykonasz natomiast pokrywkę. Krok po kroku na dajemyradę.pl.

00

​Pojemnik z pudełka po butach

Tego typu pudełek mamy zazwyczaj kilka sztuk. Zróbmy z nich pojemniki na gazety, serwetki, listy czy inne drobiazgi. To jest tak proste, że na pewno dasz radę! Jak wykonać zobacz na dajemyradę.pl.

0

Tym sposobem wykorzystasz zbędne opakowania. Domowy upcykling podnosi wartość rzeczy i zmniejsza ilość odpadów. Przy okazji zostaje parę złotych w kieszeni, bo nie musisz kupować kolejnego wazonika czy doniczek. Same korzyści! 

Przerywnik

Post przygotowany we współpracy z portalem dajemyrade.pl 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons