Wydarzenia

Darmowy sklep dla rękodzielnika

W końcu jest takie miejsce w sieci, gdzie można założyć darmowy sklep online z rękodziełem lub zamieścić ogłoszenie. Znacie ezebee.com/pl? Już od jakiegoś czasu zaglądam na tę międzynarodową platformę, gdzie niezależni projektanci, artyści i rękodzielnicy wystawiają swoje prace. Zdziwiłam się, że założenie sklepu jest darmowe i nie ma żadnej prowizji od sprzedaży. 

1

Ja zaglądam tam w poszukiwaniu inspiracji i ciekawych pomysłów diy. Podziwiam techniki, które są dla mnie nadal czarną magią. Odkrywam nowych twórców, również tych z zagranicy. Fajnie, bo można też kupić rękodzieło z innych miejsc na świecie.

2

Jak widzę na ezebee.com/pl można profil zintegrować się ze sklepami na DaWanda i Etsy oraz blogiem, Facebokiem czy stroną internetową. Zakupy są bardzo proste, a ezebee tylko łączy użytkowników i umożliwia kontakt sprzedawca – klient.

3

Na platformie znajdziecie też wiele produktów do wykonywania diy. Jest też zakładka “Warsztaty i kursy”, więc jeżeli robicie jakieś fajne inicjatywy, to możecie to ogłosić. Fajnie jakby tak zakładka kiedyś była, rzeczywiście wypełniona po brzegi i moglibyśmy tam znajdować miejsca, gdzie możemy się czegoś ciekawego nauczyć. Ja chętnie bym tam zaglądała, bo sama też często się dokształcam w różnych dziedzinach.

Zajrzyjcie koniecznie na ezebee.com/pl

Przerywnikezebee1 Przerywnik

Post powstał we współpracy z ezebee.com/pl

Podziel się...
0
Tagi : wydarzenia
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons