dekoracyjne diydrewniane diy

Drewniane bojki

To jest najlepsze moje lato! U mnie non-stop jest 30 stp., prawie bez deszczu. Ja opalona jak na śródziemnomorskiej plaży. Cudownie. W takiej aurze produkuję tutoriale jak szalona. Wam też widzę, podobają się morskie klimaty, bo blog tętni życiem i licznik odwiedzin bije jak szalony. Wejść jest więcej niż w grudniu, gdzie zawsze są rekordy oglądalności. To mnie bardzo cieszy, że tak licznie mnie odwiedzacie i śledzicie, co tam tworzę. Dzięki :) Tym razem zabawiłam się piłą i farbą. Mam teraz bojki, a w zasadzie stopery do drzwi. :)

0

Materiały:

Kantówka (ja użyłam 10x10cm)

Sznur żeglarski
Farby akrylowe
Taśma malarska
Piła
Szlifierka

1

Zaczęłam od przycięcia kantówki. Na piłowałam się jak nigdy. :) Ręce dostałam do ziemi.

2

Nie poddałam się i przycięłam dwa kawałki. Każdemu ścięłam jeszcze górę po skosie i szlifowanie 
czas zacząć.

3

Maluję klocki na biało.

4

Jak już pomalowałam, to mi się przypomniało, że miałam zrobić dziurkę na linę. Ups! To teraz ją wywiercę. Znalazłam wiertło, długo mi szło, dymiło się i jakoś ciężko. Okazało się, że wzięłam wiertło z widią. Wiertło, którym wierci się w betonie, a w drewnie ni cholery. Człowiek uczy się całe życie. Jeszcze dostałam długi wykład na temat wierteł od mojego M. W końcu udało się i zrobiłam te dziury.

5

Teraz przyjemna część, malowanie.

6

Taśma malarska pomogła mi przy wyznaczaniu sobie miejsc do malowania.

7

Na koniec sznur żeglarski.

8

Ach, te wakacje, czemu nie mogą trwać cały rok. :) Nie wiem, jak ja przeżyje przeprowadzkę z powrotem do miasta. Teraz kiedy mam taki piękny domek i w tak pięknym miejscu. Cieszę się tu każdą chwilą. :)

 

Inne tutoriale:

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons