dekoracyjne diydrewniane diy

Projekt domek nad jeziorem część 4

Łazienka przed remontem i w trakcie
 
Jak fajnie jest na wakacjach, chociaż czas za szybko leci i powoli zbliżamy się do końca. Dzisiaj chcę Wam pokazać łazienkę w domku przed remontem i w trakcie. Nieduża, bo 2×2 m, ale bardzo ustawna. Nigdy mi nawet przez głowę nie przeszło, aby była wyłożona płytkami. Jakoś mi to w ogóle nie pasowało. Jedynym problemem był prysznic w tej sytuacji, ale znalazłam na to rozwiązanie.

0

Poszukałam takiej kabiny, która jest w całości i nie wymaga zabezpieczenia ścian. To było idealne rozwiązanie do drewnianego domku. Nad oknem miała prowizoryczną półkę na koszyczki z kosmetykami.

1 (2)

Koło prysznica stoi moja ulubiona pufa z trawy morskiej, która służy nam jako kosz na brudne pranie. Kupiłam ją za jakieś śmieszne pieniądze w Pepco, parę lat temu. Tak naprawdę miała być do mieszkania, ale okazała się za duża. Jedno szczęście, bo tu pasuje jak ulał. Uwielbiam ją!

3 (2)

Nad drzwiami też wisi półka, a raczej wisiała. :)

4 (2)

Zlew i szafka pod nim zostają oczywiście.

2 (2)

Tak wyglądało po ociepleniu. Jeżeli ktoś nie widział, jak ocieplaliśmy, to zapraszam tu >>>>.

4

Zrobiło się zielono. W łazience używaliśmy płyt kartonowo-gipsowych odpornych na wilgoć, a te były zielone. :)

1

Gipsowania było sporo oraz przestawiania prysznica w tą i z powrotem.

3

Belki na suficie musiały zostać, już o to zadbał mój mąż.

2

Już na tym etapie łazienka wygląda, na większą, jaśniejszą i czystszą. Tu został mi jeszcze jeden pomysł do zrobienia i mogę ją ładnie sfotografować, a potem Wam zaprezentować.

Wszystkie prace remontowe w domku zostały zakończone. Jeszcze walczę z wszędobylską gładzią, która wychodzi z różnych szpar, a panele myłam już ze 100 razy i następnego dnia znowu jest nalot. Mam nadzieję, że zaraz to się skończy. 

 

Zobacz wcześniejsze etapy:

37a017IMG_0334
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons