dekoracyjne diydla dzieci diyorganizacyjne diy

Eleganckie dodatki na biurko zrób to sam

Eleganckie dodatki na biurko

Najlepiej uczy się czy pracuje w otoczeniu, które jest ładne i nam się podoba. To działa na nas inspirująco, jeżeli otaczamy się fajnymi, gustownymi rzeczami, a jeszcze jak zrobimy je samemu, to nasza ocena tych rzeczy rośnie o tysiąc procent. Bo to nasze, własnoręcznie zrobione i pękamy z dumy, że nam się udało i fajnie wygląda. Dlatego dzisiaj zachęcam Was do popatrzenia na Wasze biurka, domowe kąciki do pracy. Czy nie można by było tego miejsca jakoś ładnie wykończyć, czy wykonać lub odmienić rzeczy, które na nim stoją? Zobaczcie 3 eleganckie dodatki na biurko zrób to sam, które zrobicie za parę złotych, a całkowicie odmienią zwyczajne biurko.

Eleganckie dodatki na biurko

3 Eleganckie dodatki na biurko

Czasami wystarczy ujednolicić to, co już na biurku posiadamy, aby dodatki na nim wyglądały jak komplet. Okleina meblowa świetnie się do tego nadaje, bo przykleja się do różnych powierzchni, jest tania i dostępna w każdym markecie meblowym. 

Zobacz mój film, jak zmieniam różne materiały w eleganckie dodatki na biurko.

Farba w sprayu to kolejny pomysł na odmianę różnych dodatków na biurko, w tym plastikowych zszywaczy, rozszywaczy i nożyczek. Dzięki pomalowaniu plastikowych elementów farbą uzyskamy elegancki komplet.

Eleganckie dodatki na biurko

Puszki po konserwach to najlepszy materiał do zorganizowania długopisów, ołówków, pędzelków, kredek itd. Tu farba w sprayu czy okleina, wybór zależy od Was, i mamy gdzie przechowywać te wszystkie luźne pisadła.

Eleganckie dodatki na biurko

Bardzo dużą popularnością cieszą się podkładki w marmurkowy wzór. Teraz dzięki okleinie i podkładce korkowej wykonacie dla siebie ten modny gadżet, który stanie się podkładką pod myszkę, a będzie Was kosztował parę złotych.

Eleganckie dodatki na biurko

Użycie tych samych materiałów i farby spowodowało, że z rzeczy, które kompletnie się od siebie różniły i jak to mówią, były każde z innej parafii, teraz zrobił się elegancki komplet. Nawet zwykłe puszki po ananasach wyglądają dostojnie, a nasze zszywacze już nie wyglądają na plastikowe za parę złotych.

Eleganckie dodatki na biurko

Nie czekajcie za długo na przerobienie swojego biurka w elegancką przestrzeń. Uwierzcie mi na słowo, że te 3 diy poprawią Wam humor i codziennie będą umilać naukę lub pracę. Do dzieła!

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons