dla dzieci diydrewniane diy

Gadżet do kibicowania

Tyle emocji dostarczają nam sportowcy na Igrzyskach zimowych, że konieczne jest kibicowanie naszym. Kolorowa grzechotka, kolorystycznie nawiązująca do flagi narodowej, pomoże Wam aktywnie dopingować naszych zawodników na Olimpiadzie.

0

Potrzebne narzędzia i materiały:

– Dremel Moto Saw
– Narzędzie wielofunkcyjne Dremel(R) 8200
– Spiralne uniwersalne końcówki 
– Trzpień do szlifowania i taśmy szlifierskie (SC407)
– Sklejka (wymiary 40cm x 30cm x 4mm)
– Taśma izolacyjna w kolorze czerwonym 
– Farba w aerozolu (np. biała i czerwona)
– Ołówek, wydruk z komputera
– Drut lub jasny sznurek

1

Wzór dłoni.

łapka

Wydrukuj kształt dłoni z wzoru, wytnij, a następnie odrysuj na sklejkę.

3

Zamontuj Dremel Motosaw i ostrożnie wytnij kształty dwóch dłoni i trzeciej z uchwytem.

4

Wygładź krawędzie łapki i uchwytu papierem ściernym – najlepiej użyć narzędzia wielofunkcyjnego Dremel 8200 i taśmy szlifierskiej. Teraz łapka będzie doskonale pasowała do każdej dłoni – małej i dużej, tak że nawet najmłodsi będą mogli dopingować swoich ulubieńców.

5

Teraz przyda Ci się narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200. Zaznacz dwa punkty u podstawy dłoni, jak widać na rysunku, a do urządzenia wielofunkcyjnego załóż uniwersalne końcówki do wiercenia. Następnie połóż obie łapki na sobie i wywierć w nich dwa otwory na wylot.

6

Nadszedł czas, aby ożywić łapkę kolorami. Najpierw pomaluj białą lub czerwoną farbą w aerozolu jedną stronę łapki i poczekaj, aż wyschnie. Następnie zrób to samo z drugą stroną łapki, tak aby grzechotka nie tylko wydawała odgłosy, lecz także przykuwała wzrok.

7

Owiń czerwoną taśmę izolacyjną wokół uchwytu, rozpoczynając od dołu. Uważaj, aby krawędzie taśmy zawsze nieco na siebie zachodziły, tak aby nie pozostały żadne puste miejsca.

8

Włóż ołówek między obie łapki, aby zachować odpowiednią odległość i przeciągnij drut lub sznurek przez wywiercone otwory. Zawiąż mocny węzeł i gotowe! Możesz już hałaśliwie i radośnie dopingować swoich ulubieńców!

9

Taki niesamowity pomysł powstał dla marki Dremel i portalu pomysłodajnia.pl.

0

Każdy kibic majsterkowicz, dumnie będzie kibicował polaków na igrzyskach, taką wykonaną własnoręcznie łapką. Ja jestem dumna z Justyny Kowalczyk, Kamila Stocha i Zbigniewa Bródki. To są emocje. Trzymam kciuki za resztę zawodników.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons