styropianowe diywielkanocne diy

Jaja silhouette

Tradycyjne święta odchodzą do lamusa. Coraz więcej trendów płynie do nas z drugiej strony Bałtyku. Inspirujemy się bielą, naturalnym drewnem, prostą formą. Tworzymy nasze dekoracje stylizując je na północną modę, bo styl jest mocny i konkretny. Koniec z zielenią, żółcią teraz jest moda na black&white i takie trendy będą w tym roku obowiązywać na wielkanocnym stole. Mam dla Was propozycję dekoracji jaj w tym duchu.

0

Materiały:

Jaja styropianowe lub wydmuszki

Czarna farba akrylowa
Folia samoprzylepna
Wykałaczki, nić
Wydruk z komputera

1

Drukujemy kształt sylwetek, i odrysowujemy na foli samoprzylepnej, a następnie je wycinamy. Przyklejamy wzory na jajka.

2

Malujemy jajka na czarno, a jak wyschną ściągamy folię samoprzylepną.
 
4
 
Do jajek mocujemy nitkę i wieszamy je na gałązce brzozowej. Teraz Ty stwórz swoją własną kompozycję. Do dzieła!
 
0
 
Zaczynam serie jajecznych diy. Wiosenna aura na dworzu jeszcze bardziej potęguję ochotę na świąteczne ozdoby. Te jaja powstały co prawda w styczniu, ale tylko dlatego, że pojawiły się w najnowszym wiosennym numerze “Slow Life”. 
 
1654331_295644993921087_1661522167_n
 
 
Zobacz także:
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

6 komentarzy

  1. Gratuluję publikacji! Dziś weszłam sobie do Empiku i zainteresował mnie tytuł SlowFood. Przekartkowuję publikacje i nagle znajome zdjęcia… Jakoś nie umiałam znaleźć autora, ani odnośniku do bloga. I teraz patrzę na Twój blog a to od Ciebie te pomysły. Super. Gratuluję współpracy.

Leave a Response

Simple Share Buttons