Rady nie od parady

Jak chłodzić napoje latem i na imprezie?

Wielu osobom się wydaje, że wiedzą jak chłodzić napoje latem czy na imprezie, a tymczasem są nowe i fajne pomysły na obniżanie temperatury napoju. Można trzymać butelki w rzece lub w jeziorze, zrobić 2 kilogramy lodu i trzymać wszystko w lodówce. Jednak czasami, chcemy wystawić szampana na stół, a letnie temperatur zaraz powodują, że napój robi się ciepły, a kostki lodu w kilka minut stają się wodą. Jest patent, aby to chłodzenie wydłużyć i nie wyciągać butelki całej mokrej po chłodzeniu. 

chłodzić napoje

Jak chłodzić napoje latem i na imprezie?

Chcecie wiedzieć jak to robić, aby na imprezie nie pić ciepłych napoi? Obejrzyjcie film i zobaczcie mój sposób.

Teraz już możecie wyprawiać długie imprezy i to nawet w najcieplejsze dni. Zamrożone balony długo będą chłodzić napoje na stole, a rozmrożona woda zostanie w środku i butelka nie będzie ociekać wodą. Takie lodowe balony są wielokrotnego użytku, więc super oszczędność wody. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons