do wydruku

Plakaty motywacyjne do wydruku

Plakaty motywacyjne do wydruku

Przechodząc na dietę wiedziałam, że będę się mierzyć z różnymi problemami, pokusami i wyzwaniami. Musze przyznać, że dzięki diecie pudełkowej bardzo łatwo minął mi pierwszy miesiąc odchudzania, ale kilka razy miałam ochotę zgrzeszyć. Truskawki takie czerwoniutkie, pachnące. Chłopaki jedzą młode ziemniaczki z koperkiem i kotletami w chrupiącej panierce, a moja mama przysyła mi zdjęcie swojego popisowego cytrynowego tortu, który jest smakiem mojego dzieciństwa, a mi ślinka tak cieknie, że wyglądam jak pies ze wścieklizną. Wtedy staram się odwracać swoją uwagę i zająć się na przykład tworzeniem DIY na bloga, aby tylko nie myśleć o tych pokusach. Jednak nie każdy potrafi w sobie podtrzymywać motywację, więc specjalnie dla Was mam 3 plakaty motywacyjne do wydruku, które codziennie będą motywować do zmiany.

3 plakaty motywacyjne do wydruku!

Plakaty motywacyjne do wydruku

Pobierz plakat

Nigdy się nie poddawaj!

Czy wiesz, że J.K. Rowling, w wieku 30 lat chciała popełnić samobójstwo? Pochowała mamę, miała za sobą bardzo nieudane małżeństwo i żyła z dzieckiem na zasiłku. Jednak się nie poddała i zaczęła robić to, co umiała najlepiej, czyli pisać. Jej książki były odrzucane w wydawnictwach, ale ona się nie poddała i w końcu wydała “Harrego Pottera”. 

Dzisiaj jest kobietą sukcesu, milionerką i przykładem dla wielu kobiet, ze każda z nas może się spełniać i dać sobie radę w życiu, nawet po traumatycznych przejściach.

Plakaty motywacyjne do wydruku

Pobierz plakat

Myśl pozytywnie!

Pozytywne myślenie pomaga w osiąganiu wyznaczonych celów, daje szczęście, a co za tym idzie wydłuża nasze życie. Myśli i emocje jakie mamy w sobie przyciągają podobną energię, dobrych ludzi i ciekawe zdarzenia, a to wszystko może prowadzić do zmiany. To tak jak ze mną. W trudnej sytuacji życiowej zaczęłam pisać bloga, myśleć o tym, że dam radę i o dziwo, dzisiaj blog to moja praca, a ja robię to, co lubię. Teraz te dobre emocję próbuję użyć do schudnięcia, a każdy kilogram mniej, daje mi szczęście do kolejnego działania. 

Plakaty motywacyjne do wydruku

Pobierz plakat

Każdy dzień jest dobry, aby zacząć od nowa!

To prawda, że nie ma na co czekać, a zacząć trzeba już dziś i działać tu i teraz. Jeżeli chcesz przejść na dietę, zmienić pracę, czy odejść od kogoś, to nie czekaj na jakiś cudowny znak, tylko działaj. Wyrzuć słodycze do śmieci, wejdź na strony z ogłoszeniami pracy lub wyprowadź się. Tylko my mamy wpływ na nasze życie i to my możemy zacząć je od nowa. 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons