dekoracyjne diyorganizacyjne diy

Jak odmienić lodówkę?

Jak odmienić lodówkę?

Jak odmienić starą lodówkę?

Już raz odmieniałam starą lodówkę w poście “Odmiana lodówki”. Teraz przyszedł czas na kolejną przemianę, bo domek letniskowy mocno się zmienił. Zerwanie naklejek z lodówki to łatwy temat, ale jak się pozbyć kleju po nich, to już większy problem. Na szczęście istnieją środki, które świetnie usuwają taki klejący brud. Potem już można przejść do nowej metamorfozy. Mam jakiś uraz do białych lodówek, wolę takową trochę zbajerować. Zobacz jak odmienić lodówkę?

Jak odmienić lodówkę?

Mój sposób jak odmienić lodówkę.

Materiały:
 
Ręczniki papierowe
Naklejki z nietylkona.pl
 
Tak wyglądała lodówka przez 2 lata.
 
Jak odmienić lodówkę?
 
Ściągnęłam naklejki i te całkiem łatwo schodziły. Niestety zostało dużo kleju, bo naklejek było sporo.
 
2
 
Jak pozbyć się takich klejących plam? Już podpowiadam. Ja wypróbowałam zmywacz do klejów, smarów, etykiet, pozostałości taśm – firmy tesa. Tu można kupić zmywacz >>>>>  tesa
 
2
 
Wystarczyło popsikać klejące plamy zmywaczem i zostawić na chwilę. Następnie ręcznikiem papierowym przetrzeć stary klej. Lodówkę umyłam na końcu płynem do naczyń i była jak nowa.
 
4
 
Zmywacz tesa świetnie też doczyścił blat w kuchni. Taki brud mi wszedł w czasie remontu w strukturę blatu, popsikałam zmywaczem tesa i wytarłam szmatką, a blat zabłyszczał. Nie ukrywam, że lubię porządek w każdym zakamarku. :)
 
2a
 
Lodówka lśni, to mogę ją trochę odmienić. Tu pomogą mi naklejki od nietylkona.pl.
 
5
 
Naklejki są na foli transportującej, więc łatwo je przenieść na lodówkę.
 
7
 
Po przyklejeniu motywu wystarczy zdjąć folię transportującą i gotowe.
 
9
 
Udało się, bez żadnych problemów i nie zajęło mi to dużo czasu.
 
Jak odmienić lodówkę?
 
Tak, teraz lodówka pasuje stylem do domku i lśni czystością. Tak jak lubię. Warto nudną, starą lodówkę trochę odmienić, za nim pomyślimy o zakupie nowego sprzętu. To my decydujemy o jej wyglądzie. Naklejki to fajna opcja,bo możemy je co jakiś czas zmieniać, w zależności od pory roku czy zmian w naszych wnętrzach. Ja lubię takie komibinacje, a co Wy na taki pomysł? 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons