Rady nie od parady

Jak wyczyścić grill? Szybki sposób, który musisz poznać!

Sezon grillowy zaczął się w tym roku trochę później ze względu na pogodę, ale już można wyciągać grilla i urządzać uczty na dworze. My uwielbiamy grillować w naszym lesie i gdy tam jesteśmy, w zasadzie ciągle coś pichcimy na grillu; większość naszych obiadów tak tam wygląda. Grill jest eksploatowany do czerwoności, a jeszcze jeśli mamy gości, to działa kilka godzin non stop. Dlatego muszę znać różne triki i sztuczki, aby szybko ten grill doprowadzić do porządku i aby znowu można było smażyć kiełbaski, kaszankę, szaszłyki i inne dobre mięska oraz warzywa. Czasami też robię desery. Uwielbiam banany z grilla. Próbowaliście?

Jak wyczyści grilla

Jak wyczyścić grill?

Możliwe, że nie wpadlibyście na ten sposób, ale ja tu od tego jestem, aby Wam pokazać różne sztuczki, jak sobie ułatwić życie. Obejrzyjcie ten film – potem grillowanie będzie dużo przyjemniejsze, a ruszt zawsze czysty.

Jak wyczyści grilla?

Teraz będziecie zawsze przygotowani na grillowe wyzwania. Przecież ze wszystkim trzeba sobie poradzić, a jeśli są sprytne sposoby, to trzeba z nich skorzystać.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons