modne diy

Jak zdejmować hybrydy? + najnowsze kolory Semilac w prezencie

Jak zdejmować hybrydy

Był już post o tym, jak założyć hybrydy, ale trzeba też wiedzieć, jak je zdjąć. Nieumiejętne zdjęcie manicure’u hybrydowego nie wróży nic dobrego. Popękane, cienkie paznokcie – taki może być efekt nieprawidłowego ściągania lakieru hybrydowego. Prosiliście o pełną instrukcję zdejmowania, więc śpieszę z tym postem, bo wystarczy wiedzieć jak – i nasze paznokcie będą wyglądały dokładnie tak samo jak przed malowaniem lakierami hybrydowymi. Zaraz po zdjęciu można pomalować paznokcie od nowa i znów cieszyć się pięknym manicure’em przez trzy tygodnie. 

Jak zdejmować hybrydyprzerywnik

Jak zdejmować hybrydy – krok po kroku

Co jest potrzebne do zdjęcia hybryd:

  • zmywacz Semilac Remover lub Aceton
  • nail clips lub folia Semilac Remover Wraps
  • waciki bezpyłowe
  • pilnik
  • blok polerski
  • patyczek drewniany do paznokci

 

1. Na początek musimy spiłować warstwę topu Semilac. Robimy to delikatnie, aby tylko zdjąć świecącą warstwę.

jak-zdejmowac-hybrydy-1

2. Przecinamy waciki na pół i moczymy w zmywaczu Semilac Remover , a następnie nakładamy je na lakier hybrydowy. Zamykamy na palcu nail clips. Bardzo polecam te klipsy, bo są wielokrotnego użytku, a dokładnie dociskają nam zmywacz na waciku do lakieru.

jak-zdejmowac-hybrydy-2

3. Teraz musimy dać zmywaczowi 10–15 minut, aby dobrze rozpuścił powłokę lakieru hybrydowego.

jak-zdejmowac-hybrydy-3

4. Po tym czasie lakier sam zacznie nam odchodzić i da się pięknie zdjąć patyczkiem z paznokcia. Jeżeli tak się nie dzieje, to znaczy, że zmywacz był za krótko na lakierze.

jak-zdejmowac-hybrydy-5

5. Blokiem polerskim pozbywamy się resztek bazy.

jak-zdejmowac-hybrydy-6

6. Paznokcie po tych zabiegach będą wyglądać tak jak przed zrobieniem manicure’u hybrydowego. Od razu można zrobić sobie nakładać hybrydy. Tu zobacz jak. Jeżeli nie chcecie, to polecam pomalować paznokcie odżywką Semilac Vitamin, która odżywia, wzmacnia i poprawia ich kondycję. Lubię tę odżywkę, bo wygląda jak lakier bezbarwny.

jak-zdejmowac-hybrydy-7

Dla mnie zdejmowanie hybryd jest tak samo przyjemne jak ich zakładanie, bo wiem, że zaraz znowu wypróbuję nowe kolory, a Semilac cały czas wypuszcza cudowne nowości.

Na święta Semilac przygotował zestaw upominkowy z lakierem klasycznym (025, 071 lub 098) i z dwoma najnowszymi lakierami hybrydowymi: Semilac 160 I’m not sure oraz 161 Something Nice, a także elegancki długopis Semilac z kryształkami Swarovskiego.

To idealny prezent dla siostry, mamy, przyjaciółki i dla nas samych.

zestaw-upomnikowy-semilac

 

 

przerywnik

Wpis przygotowany we współpracy z marką Semilac.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons