lifestyleO mnie

Jestem śmieciarzem!

Musiałam to z siebie zrzucić, musiałam Wam to wyznać. Odwagi dodał mi fakt, że powiedziałam to głośno na fan page Twoje DIY i okazało się, że nie tylko ja jestem śmieciarzem. Jednak zacznę od początku.

DSC_0902

Pewnego jesiennego wieczoru, wracając do domu z mężem za rączkę, przechodziliśmy koło naszego osiedlowego śmietnika. Nagle mój mąż ściska mnie mocniej za rękę i wykrzykuje, zobacz tam stoi rower. Koło śmietnika żywego ducha, za to wielka sterta różnych różności. Ktoś robił wielkie porządki. Między innymi pozbył się tego oto roweru.

DSC_0645

Wzięliśmy to cudo do domu. Dętki do niczego, trochę rdzy tu i tam, pozrywane linki, sparciałe gumowe rączki. Jednak rower sam w sobie cudo. Oczyma wyobraźni zobaczyłam, jaką mu zrobię metamorfozę, jak z rozwianymi włosami, powiewającym szalem na szyi, będę jechać przez łąkę pełną stokrotek w pełnym słońcu. Sorry odpłynęłam.

Na FB opisałam tę historię i okazało się, że śmieciarzy jest więcej. Na przykład:

6

Poczytajcie inne komentarze >>>> tu.

Tak to już jest z tymi, którzy mają wyobraźnie i nawet w starym gracie widzą potencjał. Tak więc, moja historia nie jest odosobniona.


Teraz Ty odpowiedz sobie na pytanie: “Czy jesteś śmieciarzem?”

 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons