dla dzieci diydrewniane diy

Wieszak dla dzieci

Czy Wasze dzieci zbierają zabawki z happy meal czy z kubków z kina? Moje chłopaki mają stertę takich zabawek i się nimi nie bawią. Część z nich wydałam młodszym dzieciom, a resztę postanowiłam jakoś wykorzystać. Kawałek deski, trochę farby i niepotrzebne figurki.

0

Materiały:
 
Deska
Zabawki plastikowe
Wkręty
Szlifierka
Farba akrylowa
Wiertarka
 
Przycinamy deskę na odpowiadającą nam długość i dokładnie szlifujemy.
 
1
 
Malujemy na ulubiony kolor.
 
2
 
Małym wiertłem przewiercamy deskę pod wkręty.
 
3
 
Wkręcamy wkręty, a z drugiej strony nakręcamy plastikową figurkę.
 
4
 
 
5
 
Jeżeli mamy małe dzieci to proponuję nakręcić najpierw zabawkę na wkręt. Potem odkręcić, wlać do środka zabawki odrobinę kleju typu kropelka i nakręcić jeszcze raz. Dziecko nie zdejmie zabawki z wkręta.
 
6
 
Ja zrobiłam mały błąd, bo użyłam za długich wkrętów. Takie miałam akurat pod ręką. Jednak Wam proponuję użyć krótszych. Wtedy zabawki będą bezpośrednio przy desce. Dzieciakom na pewno będzie podobał się taki wieszak z postaciami z ulubionych bajek.
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons