styropianowe diywielkanocne diy

Kinder niespodzianka – zrób to sam

kinder niespodzianka

Wielka kinder niespodzianka na Wielkanoc

Co moje dzieci znalazły w ten Wielkanocny poranek? Mega wielkie jaja kinder niespodzianki, wykonane przeze mnie. Pomysł podsunęły mi otwierane formy jaj od Unisanu. Jak tylko je zobaczyłam to wiedziałam co z nimi zrobię. Kinder niespodzianka w takim rozmiarze musi zrobić na dzieciakach wrażenie. W jajka schowałam słodycze dla moich chłopaków. Jaka była radość jak dostali mega wielkie jaja.

kinder niespodzianka

Materiały na kinder niespodziankę:

Jajo styropianowe otwierane

Wydruk szablonu

Pisaki

Ołówek

1

Forma styropianowa jaja jest pusta w środku, dzięki czemu można do niej schować jakąś niespodziankę, czy całą masę słodyczy.

2

Ołówkiem wymalowałam odręcznie fale.

3

Poprawiłam ją kolorem czerwonym i wypełniłam całą pisakiem. Dobre pisaki są tu klucze do powodzenia. Moje nie były najlepsze, ale też dały radę.

5

Przeniesienie napisu wykonałam odrysowując przez wydrukowany szablon.

4

Teraz różnymi kolorami pomalowałam całość pisakami.

6

Tam gdzie jest napis mleko + wapń, ja napisałam imiona dzieci, aby łatwo było odróżnić kogo jest jajo.

7

Jeszcze poprawiłam detale czarnym pisakiem.

8

kinder niespodzianka

Sama chciałabym znaleźć takie wielkie kinder jajko w Wielkanoc. Pomysł jest naprawdę prosty i efektowny. Koniec z papierowymi torebkami na słodycze. Teraz króluje kinder niespodzianka, a dzieciaki uwielbiają znajdować w środku zabawki i słodycze, więc to jest mega dobry pomysł zrobić takie diy dla nich. 

 

Zobacz także:

Zając na pikuSłoik na nóżce na słodyczeOsłonka jajkoJajka świeczki
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons