drewniane diyogrodowe diy

Kino ogrodowe DIY – Bricomarché z pasji do… #6

Kino ogrodowe DIY

W najnowszym filmie dla Bricomarché z cyklu Z pasji do… pokażemy Wam sprytny sposób na letnie kino ogrodowe. Wiesiek myślał, że będziemy oglądać filmy z telewizora, ale ze mną nie ma tak łatwo. Przygotujemy drewniany stelaż i będziemy mogli pooglądać filmy z rzutnika! To zupełnie inny klimat, lepsza atmosfera, a i filmy pod chmurką znacznie lepiej się ogląda. Koniecznie spróbujcie, jeśli macie kawałek ogródka do wykorzystania. 

Kino ogrodowe DIY

Kino ogrodowe DIY

Krok 1

Do wykonania stelażu do ekranu potrzebujemy kilku kantówek, które wcześniej zaimpregnowaliśmy. Zaczynamy od tego, że do podstawy przymocujemy belkę pionową, którą podeprzemy dwiema podpórkami pod kątem 45 stopni. Wszystkie elementy skręcamy ze sobą za pomocą wkrętów. 

Krok 2

Drugi element stelażu montujemy w ten sam sposób. 

Krok 3

Kiedy konstrukcja jest już gotowa i stabilna to łączymy ją za pomocą kantówek – to na nich zawiśnie ekran, który możecie zrobić z prześcieradła albo narzuty. Nie musicie kupować żadnych nowych rzeczy – wykorzystajcie to, co macie. 

Krok 4

Prześcieradło (albo narzutę) przymocowujemy za pomocą sznurka do rogów naszej konstrukcji. Postarajcie się zawiesić je dokładnie, żeby wiatr nam jej nie porywał. 

PROTIP! Jeśli boicie się komarów to koniecznie sprawdźcie mój wpis o tym, jak sobie z nimi radzić! Do takiego filmowego maratonu bardzo pasują pochodnie, które dodatkową zrobią nam świetny klimat. 

Wszystko pokazujemy w filmie krok po kroku – zapraszamy do oglądania nas w akcji, a potem do oglądania filmów na przygotowanym przez Was kinie ogrodowym!

Koniecznie śledźcie Bricomarché z pasją na YT, żeby niczego nie przegapić.

Tutaj znajdziecie poprzednie filmy z serii Z pasji do… 

Kino ogrodowe DIY

Teraz już zobaczyliście, że wykonanie letniego kina ogrodowego to bułka z masłem! Mamy nadzieję, że podobał się Wam nasz pomysł i koniecznie spróbujcie postawić taką konstrukcję u siebie, bo długie letnie wieczory aż się proszą o filmową oprawę. U mnie w ogrodzie to punkt obowiązkowy, uwielbiam kino pod chmurką. Jeśli wykorzystacie nasz pomysł to pamiętajcie, żeby nas oznaczyć – będzie nam bardzo miło :) Dajcie znać, jakie filmy obejrzelibyście w pierwszej kolejności! 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons